Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nö tényleg nem utazhat első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nö tényleg nem utazhat első randin?

Figyelt kérdés

Randizom egy sráccal, úgy beszéltük meg, hogy találkozunk egy helyen, ahová nekem, és neki is le lell menü vonattal (30perc kb).

Barátaim azt mondták, hogy a lány sosem utazhat első randin, a srácnak kellene. De mindketten olyan helyen lakunk, ahol még sétálni sem lehet szinte (mást eleve nem lehet csinálni).

Mit gondoltok?


2021. ápr. 3. 07:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez hulyeseg. Utazz ugodtan!
2021. ápr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

A barátaid hol olvasták ezt a szabályt?

Szerintem igy fer, ha mindketten mentek. Főleg, ha igy lesz mit csinálni.

2021. ápr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Utazz nyugodtan, és ne barátkozz feministákkal!
2021. ápr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátaid gyökerek, jobban teszed ha nem hallgatsz rájuk kúlönben egyedül maradsz.
2021. ápr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ilyeneket nagymamám szokott mondani. :D Szerinte ha egy friss kapcsolatnál a férfinak előbb van a születésnapja mint a nőnek, akkor a nőnek nem kell vennie semmit a férfi születésnapjára, mert a kapcsolatban legelőször a férfinak kell megajándékoznia a nőt. :DD Utazz nyugodtan.
2021. ápr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Első randin én utaztam 100 km-et fel Pestre, ő meg csak 15 km-et. De mivel én olyan helyen laktam, ahol semmi sincs, és a környező városok is ilyenek ami meg nem, azt nem ismertem, így mondtam, hogy felmegyek én Pestre. Mára már a férjem, és van egy lányunk is.
2021. ápr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nettó faszsàg.


Legutóbbi első randin én 220-at,a csajszi 20at utazott.

2021. ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan utazhat,nem a középkorban élünk.
2021. ápr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
ekkora hulyeseget:D nem tul okosak a barataid, mar bocs.
2021. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, volt olyan első randim, ahova én mentem lányként kocsival abba a városba, ahol a pasi lakott.
2021. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!