Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál olyan férfivel /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyan férfivel / nővel, aki ragaszkodik kültéren a maszkhoz?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 15:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%
#10 a maszkot nem a divat kedvéért vezették be... azért ezt a hasonlatot hagyjuk is.
2021. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
#10: társadalomban élünk. Ha nem tetszik, költözz egy lakatlan szigetre és azt csinálsz, amit akarsz. Vagy költözz a fajtáddal egy erdőbe és fertőzzétek össze egymást. Az emberek nagyobb része nem kér ebből.
2021. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

12.


Na, igen de örökre kötölezővé tenni valamit már nem egészen tisztességes. Márpedig jelenleg úgy néz ki, hogy örökké így lesz, okot mindig lehet találni, mert vírus és baktérium mindig létezni fog. Ez így igazából minden csak nem demokratikus és főleg nem liberális, amely két rendszer elvileg a legszabadabb lenne és tőlünk nyugatra a két típus dominál. Papíron.


És még bizonyos helyeken érthető, néhány helyen elképzelni nem tudom, hogyan lehet majd kivitelezni (edzőterem, gyógyfürdő, étterem, túracsoport - nagyon kellemes élmény lesz mindegyik így)

2021. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ. Zárt,valamint kinti forgalmas helyeken én is viselem a maszkot. Viszont olyan helyen(vidéki kis falu,park,sétány stb), ahol kevesebb emberrel találkozok, oda felesleges maszkot hordani. Felőlem jöhet maszkban, de ne ragaszkodjon ahhoz, hogy én is hordjam.
2021. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%

Engem nem erdekel hogy ki mikor hordja a maszkot. Ha single lennek akkor ez nem szamitana amennyiben nem kezd el okoskodni hogy en is vegyem vel itt meg ott.

A felesegem mindig horja mert fel hogy masok megszoljak, neha ramszol de en sok helyen nem hordom es eddig 1 idegen szolt ez miatt, senki mas.

Ja en nem Magyarorszagon elek hanem olyan orszagban ahol nemtudnak ilyenert megbuntetni. Itt is sok a birka, mert mielott kotelezove tettek volna, azelott a boltban kb 20% hordta, most meg tobb mint 90%.


Aki szerint ez csak kis kellemetlenseg az valoszinuleg nem hord szemuveget mert a szemuveg rendszeresen beparasodik ha kifujom a levegot vagy beszelek. Nem egy jo dolog ugy jarkalni a boltban, utcan hogy folyamatosan paras a szemuveged.

2021. ápr. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
Kötelező vagy sem, nem.
2021. ápr. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%
Szemüveges vagyok és hordom a maszkot! :O
2021. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Kötelező.. igaz én kinnt tokatakarónak használom, ez inkàbb őt zavarná😂..ha nem lenne kötelező sem zavarna de nehezebb lenne beszélgetni és h csólolóznánk esetleg😉
2021. ápr. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
43%
Úgy 20-30 év múlva akár kötelező lehet a szakál. Figyelembe véve a más kultúra érzékenységét. Szolgalelkű leszel? A vírús azért némileg más, de eseti körülmények maszk viselést nem indokolhat!
2021. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!