Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nőknek nagyon fontos hogy a férfinak milyen életútja, munkája, háttere van, míg a férfiak kb. tesznek rá, a nincstelen bolti eladó nővel is összejönnek?

Figyelt kérdés
F/30
2021. ápr. 13. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

A nőknek és a férfiaknak is mások a preferenciái, igényei, egyénenként és nem nemenként.

Ez a szexista, incel-szagú "miért ilyenek a nők" sehova sem fog vezetni, most szólok.

2021. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Kereslet-kínálat.

Gondolom, férfi vagy. Mondd meg te, miért éred be pl. te ennyivel.

2021. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

2 "éred be"

Te lenézed a bolti eladónőket?

2021. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
#3 Nem, a kérdés alapján a kérdező nézi le 🤨 "nincstelen bolti eladó"
2021. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Na vajon miert van. Mert baromira ki vagy szolgaltatva a rendszernek, ha gyereket szulsz.


[link]


[link]

2021. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
4 Az, hogy valaki "nincstelen" (értsd: nincs milliós autója/több tízmilliós háza, bérből-fizetésből él) lenézendő dolog?
2021. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
#6 A kérdés alapján, az ahogy szembe van állítva a "nincstelenség" és az hogy valakinek "háttere van", biztosan az, a kérdező szerint. Én csak ezen logika alapján tettem fel a kérdésem, ez nem a saját véleményem. 🤨
2021. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

Én, mint FÉRFI, nem vagyok rászorulva anyagilag, hogy a csajom eltartson, és nem is kell arra verni a nyálam a környezetemnek, hogy a csajomnak milyen diplomája van.

Őszintén, szerinted egy normális, egészséges, hetero, kant, érdekelne, hogy pl. neki van-e diplomája? [link]

2021. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Inkabb ezt a kerdest javaslom feltenni. Az onellatasra keptelen ferfiak hogyan akarnak egy egesz csaladrol gondoskodni, amig a no otthon van a gyerekkel?
2021. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha, nekünk mostanában fog emiatt véget érni a kapcsolatunk. Barátom a nulláról felküzdötte magát, jól keres, én meg sajnos nem, elvagyok a kis világomban. Aztán neki ebből elege lett, megértem. A baráti körében azért látható, hogy nem ilyen lúzer nőkkel, mint én vannak együtt a férfiak.
2021. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!