Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti összejönnétek olyan csajjal akinek tudtok a zűrös pasi ügyeiről, meg ilyesmikől?

Figyelt kérdés

Láttam a videót ahogy pakolja be a pasija ruháit egy szemeteszsákba, rá a fogkeféjét, borotvát ilyenek, és higgadt hangon közli hogy takarodj majd átadja a zsákot, csak mert a pasinak volt egy futó kalandja a kapcsolat alatt (kb 10 alkalom). Ismerem a pasit azért láttam az általa felvett videót, meg ismerem a sztorit. És a csajnak az a felfogása hogy “ő soha nem lenne szerető, akivel csalnak valakit, mert azt az érzést senkinek nem kívánja” azért szerintem ha lehetne lenne egy 40es házas pasas kitartottja...

Szóval nagyon dögös a test, meg elvileg nagyon jó az ágyban, de ez a dolog az exével elég ciki, szóval nem tudom. Kirakta egy futókaland miatt, főleg úgy hogy a pasi megbánta? Aki összejön vele annak cölibátust kell fogadni, vagy mivan?



2021. ápr. 17. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul megcsalta a pasi a nőnek ez nem tetszett jogosan és kirakta ! Mi a kérdés? Az zavar,hogy nem tudod csalni mert akkor téged is kirak vagy mi? -_-
2021. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
neharagudj de remélem téged is kirak, sőt szóba sem áll veled. komolyan fel vagy háborodva, hogy kirakta a pasiját aki megcsalta? ha neked ez a zűrös akkor egy álom világban élsz kérdező. a párkapcsolat alapja a kölcsönös bizalom, ha össze vissza félre akarsz menni akkor meg nem kell kapcsolat. ennyire egyszerű
2021. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Egy komolyabb kapcsolatban, ha valamelyik fél félrelép (mindegy, hogy hány alkalommal), akkor az egyenlő azzal, hogy a kapcsolatuk nem kiegyensúlyozott. (Nem teljes a kötődés.) Ilyen esetben mi értelme is van az egész kapcsolatuknak?!

Másrészről lehet, hogy csak én értem félre, de nekem kicsit ellentmondásos a főkérdés a további kifejtéssel. Az említett szituban nem a csajszi a zűrös, hanem a pasija. (Mivel az lépett félre.) Ezért nem a csajszit kell elítélni.

Ha fordított lenne a dolog, az-az a csajszinak ténylegesen zűrös pasi-ügyei lennének (pl: összefeküdne fűvel fával), akkor maximum csak bizonyos iparágakban lenne népszerű, de tényleges kapcsolatot nem kezdenék vele. (Nem lehet jóérzés sokadiknak lenni.)

2021. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De szerintem zűrös, mert itt ő volt hülye hogy szakított ebben a helyzetben...
2021. ápr. 17. 10:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja tényleg 🤣 Kérdező maradj egyedül aki hülye az te vagy!
2021. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert neked sosem volt nőd mi?? Hány nőd volt mondjad már?? Akkor rohadj meg egyedül
2021. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te egy idióta vagy 😂😂
2021. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Attól függ, hogy Te mit szeretnél. Ha trófeát akkor tökéletes, szerintem másra nem is vágysz
2021. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10-szer félreszerelmeskedik a barátnőd, és te emiatt az apróság miatt kirakod, akkor magadat éreznéd hülyének, és zűrösnek?
2021. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 moozygoo ***** válasza:
100%

A cölibátus azt jelenti hogy nem élsz nemi életet.

A nőt az zavarta hogy megcsalták, méghozzá TÍZSZER !

Nincs olyan normális ember aki nem akadna ki ettől.

Én csak ilyennel jönnék össze, ez nem a csaj részéről zűrös múlt, hanem a pasi részéről.

2021. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!