Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért irigykedik mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigykedik mindenki Mészárosra meg Várkonyira? Szerintem az a baj hogy a mai férfiak nem akarnak RENNI csak lébecolni. Nem lenne jobb FELZÁRKÓZNI?

Figyelt kérdés
Vannak alfák, ha őket veszitek példának, nektek is lehet olyan csajotok mint Várkonyi Andrea. Addig nem kell nyüszíteni. Fel kellene nőni! Kisfiúknak nem jár szép nő!

2021. ápr. 21. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Hoztam kólát,chipset,indulhat az esti műsor.Már hívtam a haverokat is milyen buli készülődik.

Provocation level 2/10

2021. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát én nem vagyok irigy se a Lölőre, se a Várkonyira.

A Lölőre azért nem, mert egy stróman a csávó es ha bukik a rendszer ő lesz az első áldozat.

Saját képességei nincsenek.

A Várkonyira meg azért nem, mert szar lehet egy fogyatékos ronda faszinak nyalni és a zacsiját szopizni egésznap. Megérdemel ezért a kemény munkáért minden garast. 😂

2021. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki irigykedik egy egy ilyen nemes lovagra.A két kezével dolgozott meg a pénzért,ja nem bocsi az egész ország pénzét lopta el nagy alfa.Az aki meg mos a nője no comment,nagy szám más f... ékeskedni.Hányok bloa...
2021. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Annó Ceaușescu rendszere is megdönthetetlennek tűnt ~25 évig, aztán 5 nap alatt hullott szét.

Nem mondom hogy itt is ez lesz, csak azt hogy a politikai szél forgandó. Simán benne van egy csúnya forgatókönyv és ez a Mészáros szerintem fel se fogja hogy miközben a nevére írják a komplett országot, egyre nagyobb a veszélye ennek ránézve.

Képzeljétek el, mégha nem is csinálnak vele semmit, csak egy teljes vagyonelkobzást hova fogják felvenni dolgozni? Ki nem fog úgy nézni rá, mint a véres késre? Ki fog mellette állni akkor?

Én nem vállalnám el a szerepét csilliárd forintért sem.

Ha már irigykedni kell akkor mondj egy Elon Muskot, aki 0-ból az álmait kergetve lett a világ leggazdagabbjainak egyike.

2021. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Süt belőletek az irigyseg! Mészáros mindig vállalkozó volt megcsinélta a SZERENCSÉJÉT! Nem tehet róla hgy Miniszterelnök barátja! Mit csinált volna? Akkor ne legyenek barátok?


A férfiak inkább szedjék össze magukat!

2021. ápr. 21. 22:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Viktor, az isten bsszon meg, hányszor mondtam ilyenkor már ágyban a helyed, ne gyk-zz.
2021. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én felzárkóznék, de Brüsszel nem küldd elég pénzt hozzá, hogy nekem is jusson.


Viszont a szaki aki Novemberben anyáméknál javította a cirkót szerintem erősen próbálkozik.

A számla alapján biztosan.

2021. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7 😂 Ezek a gázszerelők.
2021. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Várkonyi mint szép nő 🤣
2021. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
6-on felröhögtem. Kb. gyereket is így teszünk ágyba...Isten bsszon meg Pisti takarodj aludni :D
2021. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!