Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen férfiak és nők taszítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfiak és nők taszítanak titeket?

Figyelt kérdés
Külsőleg és belsőleg.
2021. ápr. 23. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
A hisztisek. És akik úgy állnak az emberhez, hogy nekik minden "jár", de ők egy minimális tiszteletet, udvariasságot nem képesek mutatni mások felé. (sajnos egyre több ilyen ember van)
2021. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Engem a nagylabujjú, meg a harapos, meg a böfögős fingós artikulálós
2021. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Inkább a belsőre helyezem a hangsúlyt. Nem szeretem, ha valaki beképzelt és arrogáns, konkrétan falnak megyek tőle. Az ilyenekkel mindig is baromira össze tudtam veszni.

Külső szempontjából nem mondom, hogy teljesen mindegy, mert nyilván egy erősen hiányos fogsor egy apatesttel nem vonzó nekem sem, meg senkinek szerintem. Viszont ha ápolt az illető és egészséges önbizalommal rendelkezik, onnantól aztán nem nézem a részleteket. Volt nekem már mackósabb pasim is, aki a kisugárzásával fogott meg, vékony is, alacsonyabb, magasabb. Nem olyan sok, de voltak kapcsolataim, és egyben sem a külső dominált.

2021. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Külső: akit nem érdekel a külseje. Nem kell piperkőcnek lenni, de ne legyen zsíros a haja, ne legyen csak egy "bilit a fejemre tettek, körbevágták, jóvanazúgy" frizurája. Ha pattanásos, kezelje, ne fogadja el, hogy gennyedzik a feje, ha szakállas, ápolja. Érdekelje, hogy mi van rajta. Nem kell se márka, se divat szerint öltözni, de ne az anyja által vett 20 éves szürke pólóban nyomja, legyen véleménye, hogy mondjuk szereti a zöld színt.


Belső: hát ebből több van. Taszít, aki konzervatív, vagy "jobbos". Aki utálja a nőket, melegeket, színesbőrűeket, mindenkit, aki máshogy gondolkozik. Aki okoskodó, lenéző, kioktató, agresszív, összeesküvés-elmélet hívő, buta, nem érdekli a világ, nem lehet vele beszélni semmiről, hangoskodik, beszólogat, eldobja a szemetet, direkt lefröcsköli autóval a gyalogosokat, stb

2021. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

-Az olyan férfiak, akiknek a parfümjét már 15 méterről megérzem

-Aranyórás pasik

-Hajukat festő pasik

-Fülbevalós, piercinges pasik

-Izompólós pasik

-Tetkós pasik

-Kigyúrt pasik

-Puha, széfolyós pasik

-Túl elegáns, fényes cipőjű, metrosex pasik

-Affektálós, másokat szidó, rosszindulatú, alattomos pasik

2021. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

A hiperextrovertált, nagyarcú, nagydumás, irritáló férfiak. Taszít még a gyűlölködés, az okoskodás, a túlzott (indokolatlan) önbizalom, az empátia hiánya, a tipikus nyálcsorgatós baszásmániás proliság.

Külsőben semmi nem taszít, ha az illető ápolt, maximum a súlyos elhízottság (de az már nálam nem fér bele az ápoltság kategóriába).

2021. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
A hisztis, tapadós nyálgépek, a bunkók, taplók, gőgös pöffetegek, a végtelenül ostobák és társaik. Külsőre a ragyásak, a hatalmas pókhasú kiritkult szőrzetű majomra hasonlitók, kirohadt fogúak, meg a hájpacnik akiknek nem látszik a nyakuk a tokájuktól és a csontkollekciók.
2021. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%

Ferfi: tuskó, nagydumás, " nagyarc" kulsore hát talan extrem kover, és/ nagyon alacsony.

Nő: kulsore nem tudom, talan a nagyon p.csa kinezetu

Belsore: huhh itt tobb van..

Van a " nem elegedett pl kovernek nevezem magam "tipus. Az a tipikus vekony, tok jol nez ki de latszik h azert szapulja magat h szeretetet dicseretet csikarjon ki.( volt mar h szembesitettem oket, kb bevallottak h hát igen igy erik el hogy dicserjek).

A nagyon puszi puszi olelgetos tipus.

A " mentegetozo- alszereny" tipus: tele van level,mindenki tudja, de ugy allitja be a maldiv szigeti utazast mintha a boltba ugrott bolna le. Vagy mintha veletlen rossz utcaba ment volna. Ahelyett h azt mondana igen ezt vettem, meg itt jartam, mert megtehetjuk..ennyi lenne.

Sokat dolgozok nok kozt, ugyhogy en ezektol akadok ki. Ja meg a megdicserem h szep a ruhad erre , egy koszi hekyett elkezdi hogy jajj ez ezer eves meg akcios volt meg mittudom en. Nem tudjak elfogadni a sima megdicserest. Nem ertem tenyleg.

2021. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Jajj a nagyon szorost, de azt a hata is szoros tipust ki nem allhatom.
2021. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tesók.
2021. ápr. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!