Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan sráccal aki időnként teljesen meghülyül az alkoholtól? 23/L

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy sráccal közös ismerősök révén, úgy nagyjából megvan minden ami számomra kell ahhoz, hogy valami komolyabb is kialakuljon. Viszont egy dolog mellett nem tudok elmenni, a piálási szokásai. Úgy a hétköznapokon nincs vele gond, engem nem zavar, ha valaki megiszik 1 sört este. Viszont minden hétvégén a haverokkal lemegy 5-6 sör, ha komolyabb buli van akkor felesek is. A felesektől teljesen hülye lesz, agresszív, amilyen anélkül egyáltalán nem lenne. Félek, hogy egyszer lejárat majd így bepiálva. Képes ilyenkor nekimenni valakinek aki esetleg véletlen meglöki.

2021. ápr. 24. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
nem
2021. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyenek. Én is ismerek ilyen férfiakat. Teljesen normális, rendes csávók, de ha isznak, teljesen elborult nekik. Emlékszem az egyikük alkoholos zavartságában felpofozta a barátnőjét. Végül együtt maradtak, persze olyan feltétellel, hogy a csávó soha többet nem iszik. Tudta is tartani magát, nem ivott. Végül más ok miatt szakítottak. Viszont mára van felesége, gyerekei és továbbra sem iszik.


Az ilyeneknek tetszik nem tetszik le kell tenni a piát. Ezek részegen bolondok. És nem tudod, hogy éppen mikor borul el teljesen az agya.


Én a kommunikáció híve vagyok. Szóval üljetek le és beszéljétek meg, hogyha inni fog, akkor nem közös jövőtök. Láttam én már jeleneteket, ahogyan szórakozó helyen viselkednek. Teljesen beszámíthatatlananok. Kezdve a hőbörgéstől a tömegverekedésig. Na tudod ki fogja az ilyesmit tolerálni. Valamilyen szinten sajnáltam a barátnőiket, de a másik oldalát nézve tudták nagyon jól, hogy kivel vannak együtt.


Szóval ha továbbra is inni fog hétvégente, én biztos nem mennék bele ebbe az egészbe. Azon stresszelni minden alkalommal, hogy na most vajon mennyire megy el az esze és mit fog csinálni... köszönöm nem, ez nem élet.


U.i. Napi szinten egy sör szép rászoktatás. Az alkoholizmus előszobája. Nem a mennyiség, hanem a rendszeresség miatt. Mert kell minden nap az az üveg. Ez ez már függőség kategória.

2021. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kitartm
2021. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2021. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Baszod... lapátra vele.
2021. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem fér bele.
2021. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!