Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél mikor váltanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mikor váltanak át a nők passzív viselkedésből aktívabbakká? Mikor jön el az a pont,amikor a nő is ráír a pasira?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél elvárt hogy a pasi teperjen a nő után és ismerkedés elején jobbára a pasik írnak rá a nőre. Sok nő nyomulásnak vélné ha ő írna az ismerkedés elején a pasinak.

Mikor jön el az a pont a nőknél,amikor már ő maguk is ráírnak a pasira?


2021. ápr. 26. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Amikor összejöttetek. Ismerkedés alatt csak én írtam a bnőmnek annó, hónapok alatt kb 1x írt rám. Attól a naptól, hogy összejöttünk ő is ír magától.
2021. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Ez egyénenként változó. Én pár randi vagy pár nap írogatás után már simán írok a pasinak. Ebben semmi nyomulás nincs, ha érzem, hogy érdeklem, inkább kimutatom én is.
2021. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha az elejétől nem aktív, akkor várhatod te hogy az legyen, nem is érdekled.
2021. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
ez hulyeseg, nem minden no jatszmazik igy. en pl. siman irok a pasinak, ha TENYLEG erdekel es erzem, hogy kolcsonos, tehat o is erdeklodik es nem azert nem irt, mert szarik ram.
2021. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám hogy ez egyénenként változó.


De talán onnantól, hogy kezd bízni a másikban, kezdi azt érezni hogy nem esik pofára.


Szerintem általanosságban a lanyok ettől jobban félnek, meg ha a pasikkal többször is fordul elő.

2021. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egy személyfüggő is. Nő vagyok, nagyon nyitott. Mindig meghagyom a férfinak az első lépést kommunikációban és testi közeledésbe is(értsd itt a csókot, vagy a kézfogást). Viszont utána ugyanolyan kezdeményező vagyok, igyekszem aktív részese lenni a dolgonak és kimutatni, ha én is szeretném jobban megismerni. Így kevesebbszer is van félrekommunikálás.

Ismerek olyan nőket is, akik az ismerkedési fázis után válnak kezdeményezővé, az is rendben van. Tényleg nagyon személyfüggő, de szerintem minden esetben a lehetőséget meg kell adni a férfinak, hogy ebből ne legyen probléma

2021. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Miután összejöttetek jönnek majd a nyuszis meg macskás gifek bőven.
2021. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket érdekled, az nem passzív. Amelyikért teperned kell, az nem éri meg, mert mindig olyan helyzetben leszel, hogy majd ezt várja tőled. Amelyik nő képes tisztán, játszmàk nélkül közelíteni hozzád, na az az igazi. Ez remek szűrő.
2021. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nőként alapból aktív vagyok, amikor érdekel a másik, mindig is ilyen voltam.

#8 "Amelyik nő képes tisztán, játszmàk nélkül közelíteni hozzád"

pont ilyen vagyok, már a húszas éveimben se szerettem játszmázni.

2021. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!