Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok, ha a randipartn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a randipartneretek szeretné, hogy az éttermi találkozó előtt teszteltessétek le magatokat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 18:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%

Semmit, mert nem vagyok híve az éttermi találkozóknak. Most meg pláne nem.

Utálom azt a fajta "játsszuk meg magunkat, verjük át a másikat" típusú "randit". Ez arról szól, hogy hogy hazudjunk magunkról minél többet. Persze, természetes, hogy az ember a legjobb oldalát szeretné mutatni, de ezek a randik ennek a durva eltúlzásai. Játsszuk el a tökéletes pasit/nőt, előre megtervezett módon, előre gondosan kiválasztott helyszínen, hogy aztán egy teljesen hamis kép alapján döntse el a másik, hogy bejövök-e.

Aztán majd két hét járás után derül ki, hogy akivel összejöttem, igazából tök más, mint randin.

Én a sokkal spontánabb ismerkedés híve vagyok. Találkozzunk, beszélgessünk, ismerjük meg egymás valódi énjét, és ha az alapján bejövünk egymásnak, akkor lehet továbblépni.

2021. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Lemondom a randit, megmondom, hogy akkor várjuk meg, míg be leszek oltva.
2021. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
75%
Kifizeti a tesztköltséget? Akkor oké.
2021. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen jogos elvárás. Sőt, még imponál is, hogy egy felelősségtudó emberrel randizok.
2021. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%

#3


Te nő vagy, igaz?

2021. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még oltva, várok egy meghatározott típusú vakcinára, a pasi sincs, ő nem is akar. Máshol maszkban szoktam lenni közterületen, étteremben értelemszerűen nem lehetek abban evés-ivás közben. Hétvégén találkozom a családommal, nem akarom őket mrgfertőzni, de az éttermi randit sem lemondani, ilyen hosszú idő után jól fog esni egy kis kimozdulás.
2021. ápr. 28. 18:22
 7/33 A kérdező kommentje:
Igen, ha ragaszkodik hozzá a pasi, akkor kifizetem neki a költségét.
2021. ápr. 28. 18:23
 8/33 anonim ***** válasza:
69%
Kimozdulás be egy másik zárt területre? De izgimizgi.
2021. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

"Találkozzunk, beszélgessünk, ismerjük meg egymás valódi énjét, és ha az alapján bejövünk egymásnak, akkor lehet továbblépni."


Ja, és ez egy étteremben mennyivel nehezebb, mint egy kényelmetlen padon? Erre rohadt kíváncsi lennék. És arra is, miért hazudna többet valaki két kanál leves, mint egy kanna occsó bor között.

2021. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz ebből kapcsolat. Hetente fizeted a tesztjét?
2021. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!