Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A ex párom egyre inkább kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ex párom egyre inkább kezd engem vonzani. Mit tehetnék hogyalább hadjon az érzés ?? Többi lentebb!

Figyelt kérdés

Az a gond hogy gyerekem látogatása közben egyre jobban kezdek figyelni az ő anyára azaz az akkori volt páromra.

Egyre csak féltékenyebb vagyok rá,bennem van egy olyan furcsa érzés vagy inkább gondolat szerű mint ha meg szeretnék számára felelni minden téren is. Azt érzem valamit megmozdit bennem, és kezdek rá jönni bizony egyre többet jár a fejemben. Nagyon csinos, és észre vettem azt is hogy tudna velem együtt lenni úgy, én félek tőlle hiszen érzést váltana ki belőlem.

Azt tudni kell hogy szakitottunk lassan 2.éve! Ebből szex kapcsokat is volt köztünk legutóbb úgy 2-3hónapja kb és azóta sem volt hasonló élményben részem. Igen sokat megéltünk ketten akkorában.

És vonz a gondolat hogy szexelni akkarok vele.

Nem tudom meg nézni őt mennyire jól néz ki és csinos,szinte már akkaratomon kivül is úgy nézek végig rajta mint egy férfi a nőn! Még az illatát is szeretem.



A szakitás oka pontosan az volt nem jöttünk ki egymással. Többször is meg próbáltuk de csak egymásra untunk viszont ő már végleg rám unt teljes mértékben. Ő felelőség teljesen gondolkodik ahogyan én is. Csak én nem bulizok annyit mint ő.

Nem tudom és nem is tudtam elengedni magam sosem.



Mit tehetek most ebben a helyzetben??

Ezt igen fontosnak érzem hiszen sok idő kellet hogy le mondjak rólla és hát igazán, még kivánom őt mint kiderült a szövegből .

De nem akkarom hogy ez a viszony a gyerek és a köztem lévő kapcsolatunkra menyen. Főleg nem egy olyan nőbe szerelmes lenni újból akinek nem tudtam meg felelni sosem.


2021. máj. 3. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát elsősorban a nyelvtankönyvet venném elő.

Ha átolvastam, akkor pedig azon gondolkodnék el, hogy csak azért, mert lefeküdnék az exxel, érdemes-e megrontani a kapcsolatot. Van neki vagy neked valakije? Ha nincs, akkor lehet próbálkozni, de sanszos, hogy ha a másik nem akar téged, akkor már nem fog olyan örömmel fogadni, ha mész a gyerekhez...

2021. máj. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fáradt, álmos és fusztrált vagyok! Annyira bennem van ez a téma hogy képtelen vagyok aludni. Szóval elnézést a helyes írásért!

Nekem nincs senkim.

Neki viszont van de nem akkar stabil kapcsolatott. Inkább,csak olyan barátok extrákkal. Mivel ő már nem szeret engem és semmit nem érez irántam igy benne lenne talán! De részéről semmilyen hatásal nem lenne a kapcsolatunkra a kis gyerekkel.

2021. máj. 3. 01:47
 3/3 anonim válasza:

Hát....ez kemény dió...lány vagyok szóval kissé megértem a volt feleséged nézőpontját.

Fel akarja hívni magára a figyelmet. Tudatni akarja veled, hogy mit veszítettél. Lehet, hogy ő ment ki a kapcsolatból, de akkor is. Mivel ő már téged nem akar sem érzelmileg,sem szexuálisan ezért szerintem engedd el...

Szakítás után ha még kívánod őt az teljesen természetes egy hussszú kapcsolat után. Hiszen már hozzá vagy szokva az ő látványához, az illatához stb...

A kisgyerekkel foglalkozz inkább, ne az anyukájával. <3

Jah és plusz tipp + keress másikat, ismerkedj. Az egy idő után már eltereli kicsit a gondolataidat. :)

2021. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!