Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Passzív meleg férfiak, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív meleg férfiak, nektek mennyire számít a magassák?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy én (22/F/aktív) pénteken találkozok egy sráccal (21). Szimpatikus és szerintem én is az vagyok neki, mindketten komoly kapcsolatra vágyunk.


Viselkedéséből és a képeiből itélve én a passzívak közé sorolnám ami nekem bejön. A probléma annyi, hogy ő 183 én meg 173 centi magas vagyok. Mondta, hogy általában nem szereti ha magasabb egy másik srácnál, és utalt arra, hogy én még határeset vagyok (profilomon 176 centi volt megadva, csak mert annyi vagyok cipőben)


Ha talizunk (és nem zavarja) lehet ebből a 10 centis magasságkülönbségből gond? Nincs nagy tapasztalatom a randizás terén azért kérdezem.



2021. máj. 5. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én magas aktív vagyok és általában sok dicséretet kapok ez miatt a passzívaktól. De nem akarlak elkeseríteni, lehet hogy túl tud ezen lépni.
2021. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha komolyan gondoljátok és valóban akartok egymástól valamit nem fog gondot okozni a magasság
2021. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!