Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randi mikor esedékes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randi mikor esedékes?

Figyelt kérdés

Badoon megismerkedtem egy sráccal, találkoztunk már egyszer (tök random volt, írtam neki hogy nem-e jön ki kutyát sétálni 10 perc múlva, és kijött), azóta minden nap írunk, párszor azóta még kihívtam, de nem ér rá. Viszont minden nap többször beszélünk, meg minden. Már kicsit gáznak érzem magam, hogy nem-e ér rá, és mindig nemet mond, de mindig mondja, hogy de majd megtervezzük, blabla. Szerintetek csak beszari találkozni, vagy nem mer "lerázni"? Az első randi amúgy tök vicces volt, mivel én épp futottam a kutyámmal, szóval totál leélve találkoztunk, ő pedig teljesen kikerázva. Kicsit cikinek éreztem magam, viszont 3 órán keresztül kint voltunk, tök aranyos volt, nem volt kínos csönd, végig nevettük az egészet. legutóbb 1 hete hétfőn voltunk kint, gondolom azóta már ideje lett volna egy második randinak is, ha neki is bejövök. Vagy túlgondolom?

ő 24, én 22(l)



2021. máj. 5. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ráértek akkor az első randihoz képest 2-4 nap múlva.


Mi a barátnőmmel úgy randiztunk emlékszem az első néhány alkalomra, hogy vasárnap-kedd-csütörtök-vasárnap voltak az első randik. Mert tényleg kedveltük egymást, ez mellett szerencsére ráértünk.

2021. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ápr.26-án taliztunk mi, azóta meg semmi.. akkor ez nem jelent semmi jót gondolom :D
2021. máj. 5. 13:49
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azt még megértem, hogy van 1 olyan alkalom, amikor nem ér rá, de hogy azóta nem, és ő sosem keres, az azt jelenti, hogy nem akar veled többet talizni, vagy nem akar veled kezdeni.
2021. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod tul. Egyszeruen nem josz be neki, kulonben mar lepett volna. Amig nincs mas, addig elirkalgat veled, majd lelep, ha kapas van.
2021. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor lerázom én.. ahh de nem bírom az álszent férfiakat :D
2021. máj. 5. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
írd ezt ha nem ér rá: ok, akkor mikor találkozzunk?
2021. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!