Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha zárkózottabb, kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zárkózottabb, kevésbé kezdeményező férfival randizom, kezdeményezhetem az első csókot, érintést stb?

Figyelt kérdés

Egy 4 órás első randim volt vele, korábban nem ismertem. Azt vettem észre, hogy séta közben szó szerint szenvedett, ha neki kellett irányt választania. Amikor láttam hogy feszeng a padon és felállna, akkor sem szólt, csak mikor rákérdeztem hogy menjünk e tovább. Végül két puszival köszöntünk el. Végig olyan érzésem volt, hogy nagyon izgul/izgatott és ráfeszül az egész helyzetre.

A második randit úgy beszéltük meg, hogy lesz benne naplemente, kilátás és minden ami kell. Mit gondoltok, ha a randi végéig nem csókol meg és továbbra is úgy vibrál a levegő, mint eddig, akkor gáz lenne kezdeményeznem?


2021. máj. 6. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2021. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem gaz viszont a srac igen
2021. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1000-el igen.
2021. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön neked, akkor miért ne?
2021. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de mondjuk jót tenne az önbizalmának ha csak nagyon nagyon közel kerülnél hozzá, és hagynád hogy ő csókoljon meg.

Persze ha még ekkor sem kapcsol, akkor tedd meg te😀

Sok sikert nektek, drukkolok.

2021. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigieket. Kérlek kort és nemet is írjatok
2021. máj. 7. 17:07
 7/12 anonim válasza:
Kort és nemet
2021. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Legyel dominans no. O ettol nez fel rad,h kezdemenyezel,dontesz helyette.


Ez a legjobb apanak valo ferfi alapanyag a leendo gyerekedhez vagy csak hosszu kapcsolatra. Sose veszekszik majd veled,nem ker szamon. Nyugalmas eletetek lesz. Barhova mesz ,megy veled,ha kered. Gyakorlatilag van egy kutyad,aki beszelni is tud. En csak ilyen ferfiakat valasztok komoly kapcsolatra. A jelenlegi kapcsolatom ilyen ferfivel van,8 eve elunk egyutt es orom vele lenni a mai napig. Mindig nyugodt es kedves.

En felnezek ra a nyugodtsagaert es hogy mindent meg tud javitani.

N/40

2021. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

kezdeményezz inkább az első lépésekben.

de amit a 8-as ír az nem úgy van azért.

hasonló pasi vagyok és ha a nő majd hogy nem kutya ként kezel valószínű ott hagynám a pi.....ba. A félénkség nem azt jelenti hogy mindent lehet az az igazi nő aki egy ilyen pasira is férfiként tud nézni nem pedig egy kutyát szolgát lát benne.

Más különbem egy ilyen pasi vagy otthagyja vagy agresszív lesz.

2021. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jah 9 es 25f
2021. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!