Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leányzók, nektek tetszik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leányzók, nektek tetszik, ha a férfi légyotton néha megereszt egy-egy szellemes, rímes beszólogatást?

Figyelt kérdés

Olyan humouros bonmot-kra gondolok, mint pl. hogy az alpha male-lel szenvedélyes csókot váltotok rendez-vous végén, de olyan passionate módon, hogy beleremeg mindegyik lábikótok, megrogytok, már-már kibillentek balance-otokból, de az alpha izmos karjaival elkap titeket. Majd felkacag, egészségesen és férfiasan, így constatálva a rátok tett hatását. Aztán közli:

"Kábító vagyok, akár az éter!

Ha engem mér, kiakad az alphaméter."



2021. máj. 8. 07:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ebbe biza az összes lábikóm beleremegne, mind az 5.
2021. máj. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, hogy a versike a gázabb, vagy az, hogy indokolatlanul angol szavakat használsz magyar szövegben.
2021. máj. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es, nem tartod stylusosnak az ilyen megnyilvánulás szöveget?
2021. máj. 8. 08:02
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Ez annyira ütős, hogy ennek hallatán még akkor is beleremegne mindegyik lábikóm, ha százlábú lennék, aki nem könnyen billen ki a balance-ából.


Beleremegne mind a száz lábikóm, és azon nyomban lecsúszna mind az ötven selyem bugyim.

2021. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Fú már megint te? Én maximum jót röhögnék rajtad, már a múltkori hasonlóan röhejes kérdésedre is meg lett mondva hogy gáz vagy. Ne haragudj én szégyellem magam helyetted is.
2021. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Grandiosus örömmel respectalnám és eképp reflectalnék: "Végre egy alpha, aki nem marha!"
2021. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem tetszene
2021. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Én azt mondanám, hogy:


Fuck my pussy te kandisznó!

2021. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
A visszatérő kérdés feltevők közül eskü te vagy a kedvencem. 😀 mindig jókat nevetek te alfák alfája 🤣
2021. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A humour és a charme az a kulcs, amely kinyitja a hölgyleányok szívének kapuját ;)
2021. máj. 8. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!