Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nő randin autómról miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő randin autómról miért érdeklődik?

Figyelt kérdés

3x randiztunk, volt csók is, jól haladnak a dolgok. Viszont minden alkalommal amikor találkozunk szinte az első kérdése volt, hogy kocsival jöttem e, és hol van? Mondom hol lenne, otthon a ház előtt áll.


Erre egy pillanatra látom az arcán hogy olyan zavart lesz, és hogy nagyon gondolkodik valamin. Aztán pár pillanat múlva megint jó kedve lesz, mosolyog és tök jól megy a randi, felszabadult, boldog.


Amikor így elszomorodik az arca rá is kérdeztem, minden rendben van e, de mosolyog hogy persze.


Szerintetek mi lehet a probléma, mi miatt gondolkodik el amikor mondom hogy otthon van az autóm?


Egerben lakom, belvárosban talizunk mindig.



2021. máj. 12. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Lehet el akarja lopni!!!!! 😱

Amíg tart a randi kicsempészi a szluskulcsot és a társának adja, hogy elhajtson vele!

2021. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy nem autóval mentél erte. Lehet ő is fent lakik La Casa panzió környéke onnan azért belváros nincs közel ;)

Vagy csak ág auto miatt szeret.


Csöpi amúgy kinyitott már? Daje vu-ba megy az élet?

2021. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Mert le akarja szűrni, hogy mennyi lóvéd van.
2021. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem menj autóval, autósszexet akar, otthon lehet nincs lehetősége rá, 3 randi után már szerintem pippanthatnékja van, jobb kiderítrni mennyire passzoltok. Főleg így,hogy minden más királynak tünt.

Akár bérelj egy nagyobb kocsit arra az egy alkalomra🙂

2021. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Mindegy akár adósságban vagy-e, mert erődön felül vettél és tartasz autót, ami miatt kevesebbet is tudsz eltenni, később éred el az egyéb pénzügyi céljaidat, vagy pedig nincs autód, de van megfelelő mennyiségű megtakarításod és az autóra költött pénz helyett ezt még jobban tudod is növelni. Az első esetben ember vagy a nők szemében, a második esetben egy senki.
2021. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Nagy ívben kerüld el ha a kocsiról érdeklődik. Az én barátnőmet mikor megismertem sosem kérdezett autóról. Nincs még jogsim (21F), neki se, de az autókról inkább én mondok neki dolgokat, mert imádom őket, őt hidegen hagyja. Ne ilyen rinyapicsákat fogj ki aki egyből azt autóról kérdez. Nyilván, kíváncsi rá, hogy milyen autód van. Mi másért kérdezné, úgy őszintén?
2021. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Csak szexet akart és mivel más lehetőség nincs, a kocsira gondolt.
2021. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Pénzes ringyó. Próbáld ki azt, hogy mondod, hogy A8-as audid van, aztán megmondod neki hogy milyen valójában. Ha ez elszomorítja akkor úgy hagyd ott hogy még rá is csulázol 2-őt. Fúj.
2021. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha ennyire foglalkoztatja ez a kérdés, te meg szeretnéd tudni, hogy miért érdekli ennyire, akkor miért nem kérdezed meg tőle?


Tőlem kérdezte már férfi első randin, hogy milyen óradíjért dolgozom, mikor szóba került a munkám. Másik meg azt, hogy lakásom van-e vagy családi házam, és hogy a városon belül melyik környéken.


Én megkérdeztem tőlük, hogy miért szeretnék tudni.

2021. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Kamu!
2021. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!