Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mégis mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt tettem fel egy kérdést, illetve leírtam a problémámat. Csak röviden leírva, a probléma az volt, hogy 175/53kg vékony hangú srác nem mer kezdeményezni a nőknél. Mindenki azt írta, hogy csak beképzelem magamnak az egészet, és ne vinyókoljak. akkor 22 éves voltam, most 25.

Nagy nehezen eljutottam oda, hogy 2 lánnyal találkoztam. Az egyik, a találkozás után azonnal letiltott Messengeren. A másik a találkozás 5 perce után mondta, hogy ez így neki nem játszik. Nem mondta ki, hogy iszonyúan csalódott, de teljesen lesokkolva hagyott ott a randi helyszínén. Vele csak Badoo-n volt kapcsolatom, természetesen azonnal törölte. Mégis mit kéne tennem? Ne mondjátok, hogy alázzam meg még magam ötször.



2021. máj. 16. 15:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lehet ott rontottam el, hogy előtte telefonon kellett volna beszélnünk...
2021. máj. 16. 15:08
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

De mi volt a probléma?

Mi az amiért nem akartak semmit? A hangod miatt? A súlyod miatt? Ezek olyan dolgok amik vannak és kész. Emiatt nem szoktak ilyet művelni max nem találkoztok többet. Értem amit leírtál de valami oka csak lehetet.

2021. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Jah aham a hang. Hát ez van, ezért ne parázz, lesz olyan akinek bejön idővel csak próbálkozz tovább!
2021. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Jah aham a hang. Hát ez van, ezért ne parázz, lesz olyan akinek bejön idővel csak próbálkozz tovább!"


OK

2021. máj. 16. 15:09
 5/11 A kérdező kommentje:

ma 15:08


A hangom miatt 100%

2021. máj. 16. 15:10
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
haver magas hangú, nem túl szép (sőt), görbe láb stb stb, mégis összeszedett egy csajt. (igan a pina extrán önbizalomhiányos, a haver meg addig pátyolgatta a lelkét....)
2021. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Így az első válasznál meg is válaszoltad magadnak. Ha tényleg olyan a hangod, amit a legtöbb ember nem bírna, akkor tisztázd előre.

Mint, pl én mindig előre tisztázom, hogy dagadt vagyok, nekem ne jöjjenek utána azzal, hogy "nem tudtam", én megmondom mindig.

A randikon meg nem voltunk ott, akármi lehetett amiért tiltottak, nem feltétlenül a hangod.

2021. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bárcsak ki se írtam volna ezt a kérdést. Rakás toxic ember, mint évekkel ezelőtt, amikor segítséget kértem.
2021. máj. 16. 16:42
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 16:04


Ha dagadt vagy, vess magadra, hogy nem fogysz le. De a hangomon nem tudok változtatni.

2021. máj. 16. 16:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9. Ha egy féreg vagy vess magadra. :D

Biztos a hangod miatt nincs nős, nem azért, mert paraszt vagy. Xd

2021. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!