Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek átlagban 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átlagban 30 fölötti férfiak kezdenek egyetemista lánnyal?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat szóba jöhet szerintetek két ember közt, aki nem ugyanott tart?


23 éves vagyok és megismerkedtem egy nálam 10 éves férfival. Nagyon tetszik és szerintem én is neki, viszont azt nem tudom, hogy vannak is-e vajon szándékai. Nem gondolom csapongónak, sőt épp ellenkezőleg. Kihasználni nem hagyom magam, én komoly kapcsolatot keresek, csak azt nem tudom, hogy ez ilyen helyzetben működhet-e, ahol a felek eltérő körülményekben vannak. Tudom, hogy minden ember egyedi, de ott nem tartunk, hogy őt megkérdezzem, mit gondol erről. Egyelőre csak ismerkedünk.



2021. máj. 16. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
40-50-60 évesen is szoktunk. Mi férfiak nem vagyunk olyan felszínesek, mint ti nők.
2021. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, annál is inkább ha ő már a koránál fogva valószínűbb, hogy inkább megállapodni akar. De azért nem árt az óvatosság, ahogy mindig.
2021. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Abszolút. Lehet, hogy ő most tart ott, hogy saját lakása, autója van, így eddig nemigen rúgott labdába.
2021. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen, 10 év még nem is olyan nagy különbség szerintem.
2021. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Embere válogatja...
2021. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdenék, ha komolyat szeretne.
2021. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Csak az idióták.
2021. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Persze, vannak harminc fölöttiek, akik boldogan járnának egy kora huszonéves csajjal, sőt, igazából bármilyen korosztályú férfi megtenné. A nők ugyanis 22-23 évesen vannak a szépségük csúcsán. A férfiak pedig 40 körül. Na de hogy néz ki a legtöbb nő 40 fölött? Mi a fenének hurcibáljak egy leharcolt, öregedő szatyrot, ha egy fiatal, szép testű csaj ugyanúgy bukik a kocsimra, a karrieremre, a nyaralásokra?


Igen, ez roppant sekélyes megközelítés, de amikor nem így gondolkodtam, a nagy hűséget meg komolyságot ígérgető nők előbb-utóbb jól átvertek, megcsaltak, lehazudták a csillagot is az égről. Így aztán ha egy nő ilyesmiket ígér, egyszerűen nem hiszem el neki. Neked sem hinném, kérdező. Miért nem? Azért, mert lehet, hogy most, ifjú naivaként úgy gondolod hogy te majd különb leszel, de aztán ha lehorgonyoznál mellettem - vagy bárki más mellett - előbb-utóbb ráunnál, ellaposodni éreznéd a nagy kalandot, és egyszer csak magad sem értenéd, miért élvezed annyira, hogy egy kóbor amorózó dönget a zuhanyozóban. A hormonok már csak ilyenek, és legkésőbb harminc körül te is meg fogsz őrülni, hogy dugjon már meg valaki más is.


Szóval igen, gond nélkül bevállalnék egy 23 évest. Aztán marad, amíg marad.

2021. máj. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Középiskolâsssal is.

Nekem volt osztálytársmőm 13 évesen 32 éves vén f@szival kavart.

Ilyen a korosztaly sajnos.

2021. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

24 éves egyetemista voltam,kikezdett velem egy 32 éves férfi,elég jól indult aztán telefonon szakított velem.Többször is megjegyezte a “kapcsolatunk” alatt,hogy túl nagy köztünk a korkülönbség (szerintem meg nem volt az,de mindegy)

Végigbőgtem miatta az egész nyarat 2014-ben.

2021. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!