Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyan párok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan párok, akik itt a gyakorin ismerkedtek meg?

Figyelt kérdés

Számomra elég furcsa, ha valaki itt akar ismerkedni, személyétől függetlenül ez mínusz.


Érdemes egy olyan férfival ismerkedni, aki egy idegen nőre ráír, úgy hogy még csak azt sem tudja, hogy hogy néz ki?

Valószínűleg ezek a pasik folyton bepróbálkoznak valakinél látatlanban, és ez eléggé taszít?


Pro és kontra?



2021. máj. 16. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Olyan nem volt, akivel összejöttem, olyan viszont több is, akivel gyakorlatilag csak a távolság miatt nem lett több. Baráti körben viszont tudnék példát mondani.

Az a része az itteni ismerkedésnek mindig is tetszett, hogy tényleg úgy beszélgetek valakivel, hogy eleinte azt se tudom, ki ő, hogy néz ki, hány éves, egyáltalán férfi vagy nő.

2021. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nálam valami alakulóban van még...
2021. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, nem mindegy, hogy hogyan ír rá a nőkre a férfi. Csak értelmetlen valamit, épp csak hogy írjon valamit, vagy valóban a válaszhoz kapcsolódóan kezdeményez egy beszélgetést.

Mert nem csak az első, de a második kategóriából is vannak ám itt férfiak. Akik értelmesek, intelligensek. Találkoztam már nem eggyel.

És bár én nem keresek társat, de ha keresnék, nekem szimpatikusabb ez a fajta ismerkedés, mint a társkeresőkön folyó. Ahol annyira direktben, mereven, sablonosan megy az ismerkedés, hogy talán sokszor már pont maga az folytja meg az egészet. Itt meg bármilyen témában érkezhet egy privát üzenet, amiből kötetlenül elindulhat egy beszélgetés, ami ki tudja mivé alakul.

Ha kapsz egy üzenetet, egy értelmesen megfogalmazott üzenetet, nem a "na ez is fel akar szedni egy nőt"-t kell benne látni, hanem simán egy üzenetet, egy esetleges beszélgetést. És akkor talán nem lesznek ilyen előítéleteid.

Mindamellett ahogy olvasom itt a társkeresős tapasztalatokat, ott is pont ez megy. Lényegében minden nőre ráír nagyrésze, majd csak bejön valamelyik alapon.

Hát nem ugyanaz?

2021. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Igen, én ezért nem vagyok fent társkeresőn sem.

2021. máj. 16. 23:54
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Itt ismertem meg a leendő feleségem.

Sose értettem az embereknek miért nem mind1 hol akadnak egymásra, ezek csak kommunikációs csatornák, az ember ugyanaz az ember itt is és társkeresőn is. Sztem bazira csőlátásúak azok akik itt nem ismerkednek mert "nem arra való"…

2021. máj. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is itt ismertem meg a pasim.
2021. máj. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
tök normális pasik is vannak ám itt (meg pár elmebeteg) miért is ne lehetne itt ismerkedni???
2021. máj. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a páromat itt ismertem meg ennek már másfél éve lassan és azóta is minden jól megy szóval szerintem megéri.
2021. máj. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
minden egy beszélgetéssel kezdődik,ha meg van az összhang marad a külső és ha az is okés akkor kész is a kapcsolat szóval miért ne.
2021. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!