Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit gondoltok egy olyan nőről aki néha szeret erőszakosan vezetni?

Figyelt kérdés

Amikor olyan kedve van akkor szereti élni a sebességet, szokott zöldre váltás után gyorsulgatni emberekkel, nem tötyög, nem túl előzékeny és érdekli az autósport. Gyűlöli a kamerázós embereket meg a bpiautósokat. Szereti fejleszteni a vezetési tudását, szeret ezzel foglalkozni.

Persze ha nyugodtabb kedvében van vagy nem siet akkor néha komótosan megy, 10el a sebhatár felett (ilyenkor jobbra tart, elengedi aki menni szeretne szóval semmiképp sem tartja fel a forgalmat).


Titeket vonzana vagy taszítana egy ilyen nő? Külsejében normál, nem fiús megjelenésű, de nem is r*bancos.



2021. máj. 17. 09:55
A kérdező szavazást indított:
Nekem ez derogálna, egy nő vezessen finoman és legyenek másfajta érdeklődési körei
Végre egy ilyen nő! Bejönne, én is szeretem a kocsikat meg a sebességet
Semmit nem gondolok róla
27 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlen és buta.
2021. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
sok ilyen ember van, napi szinten jársz pesten akkor megtudod majd, csak nőből nagyon kevés
2021. máj. 17. 09:58
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt gondolom róla, mint a hasonló férfiakról: amikor előjön benne ez a versenyszellem vagy nevezzük bárminek, akkor vagy élje ki konzolon, pc-n, vagy nézzen ki magának egy pályát és ott gyakoroljon. A kamera pedig a barátunk, nem baj az, ha van róla felvétel, ha valaki a forgalmat veszélyeztetve közlekedik.
2021. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert sok ilyen van, nem jelenti, hogy be kell állni a sorba. Szerintem ez nemtől függetlenül undorító viselkedés. Utálom az olyan embereket, akik azt hiszik, övék az egész út.
2021. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mindegy nő vagy férfi, ilyen barmokat el kéne tiltani a vezetéstől. Menjen ki a ringre, ott keménykedjen. Ja, hogy ott nem tud, mert rögtön letólják a francba, nulla tudásával... Felháborít, hogy egyesek mások életével játszanak és még csak fel sem fogják, hogy mit tesznek.
2021. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 5-ös írja.
2021. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy remélem egyszer rommá töri magát, akkor majd megtanulja, de az ilyen agresszív nyomorékok sokszor a vétlent is kicsinálják. Férfi, nő, mindegy, szánalmas majom az összes.
2021. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Felelőtlen...

És itt mindegy, hogy férfi vagy nő

2021. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy megvan erre a hely és a lehetőség,hogy kiélje magát.

Vannak hivatalos, szervezett gyorsulási versenyek, vezetés technikai képzések pl Hungaroringen.

Közutakon kifejezetten felelőtlenség.

Sajnos szinte mindig a vétlen fél szívja meg.

2021. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 mikeXxX ***** válasza:
93%
Számomra az sokkal vonzóbb ha egy nő defenzíven vezet mert az a ritka!A leírtak alapján csak egy szokásos Pesti beképzelt megalomániás hülye Pi.sa aki a leírtak alapján annyira sem lehet előzékeny hogy tipikusan megáll a kereszteződésben a legnagyobb tumultusban. És még mielőtt jön az okoskodás 5 millió km balasetmentes vezetés van mögöttem úgy hogy notórius gyórshajtó vagyok azért amiért szinte folyamat vezetek.
2021. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!