Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ha a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a leendő párotok egy 20-on éves autóval vinne randizni miután meg biztos lett a dologban hogy együtt leszünk utána menne értetek csak a gyakrabban használt drága autójával?

Figyelt kérdés
Randizom egy fiúval és tök aranyos mert így a coro alatt is kretív progrmokat szervezett mindig bár sok minden nem volt nyitva :) Egy régi kocsija volt amit állítólag a nagyapjától kapott és mindig azzal vitt. Most már így ki van mondva hogy együtt vagyunk és tökre meglepődtem amikor beállított a múltkor egy másik kocsival. Ez egy jóval drágább autó és nem is tudtam hogy van neki,nem mintha érdekelne csak így kicsit olyan érzésem van mintha azt gondolná hogy ha azzal jött volna akkor a pénze miatt érdekelt volna. Mintha így tesztelt volna engem hogy nem a pénzre hajtok.
2021. máj. 17. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Sikeresen letesztelt... Megfeleltél!
2021. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Én leszarom az autót. De a srácot dobnám. Nem a régi kocsi miatt, hanem azért mert tesztelget. Hát tesztelgesse az anyukáját, ne engem.
2021. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De olyan kis édi amúgy meg :P
2021. máj. 17. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

nem az autójára hajtasz, de az autóról szól a kérdés és azért akarod dobni, mert autót cserélt...


Mindenki tesztelgeti a másikat. Ha az állítod, hogy te nem, akkor hazudsz.. magadnak is meg nekünk is.

2021. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
2. Mert ten nem teszteltél még soha senkit igaz. (Nem)
2021. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk aki úgy gondolja, hogy egy csaj, bármilyen csaj majd kizárólag a kocsija miatt fog összejönni vele, ott komoly gondok vannak fejben. A srácnak komoly komplexusai vannak szerintem, amik majd (mint ahogy az autó dolog is) majd idővel fognak csak felszínre bukkanni. Én legalábbis tartanék az ilyentől, mert nem elég h sunyi, de még előítéletes is
2021. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is több autóm van, de sosem taktikáznék hogy kevesebbet mutassak magamból. Ami körbevesz az vagyok én, ha meg valakin azt látnám hogy a pénzemért van velem, repülne. Vagy megtartanám szexre ha többet nem látnék benne.


Nem vagyok kis trendi bzi gyerek, aki nyálat ken a hajába, nálam nem sok esélye volt eddig sem a gold diggereknek. Tök mindegy hogy a G500 AMG-vel megyek, a Toyota Suprával, C4 Grand Picasso-van, a Seat Toledóval stb. 3 nap alatt simán kiderül egy nő szándéka. Nekem lenne ciki ha tesztelgetném a partnerem.

2021. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!