Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt nagyon elszúrtam szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elszúrtam szerintetek? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismertem tinderen egy csodaszép lányt. Okos, van humora és élőben még gyönyörűbb mint a képeken. Ma volt az 5. randink, átjött hozzám, filmeztünk.

Filmezés közben átkaroltam, nem húzódott el, úgyhogy aztán megcsókoltam. Végül az ágyban kötöttünk ki. Nem hittem volna, hogy így alakul az este, egyszerűen fantasztikus volt vele, csak hát emiatt nagyon gyorsan elélveztem. És nem tudom miért de pont mielőtt élveztem, kinyögtem hogy szeretlek... nem mondott semmit, de utána felöltözött és elment, hiába mondtam hogy maradjon vagy hogy ha menni akar mindenképp, akkor hazaviszem. Rákérdeztem messengeren hogy hazaért-e, de csak annyit írt hogy igen, azóta semmi.

Szerintetek ezt nagyon elcsesztem? Vagy mi baja lehet? Hogy hozzam ezt helyre?


2021. máj. 18. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez valóban lehet gyors volt. Sajnos itt sokat nem tehetsz csak elmondod neki, hogy sajnálod amiért így rá zúdítottad, csak véletlen volt.
2021. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem ez miért baj neki, nem hogy örülne. Én lányként ennek örülnék.
2021. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Én is örültem volna neki. Sajnos manapság már lassan egy évig kell randizgatni, meg szexelni, mire ki lehet mondani, hogy egyáltalán együtt vagytok...
2021. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha nem keres, akkor valószínűleg neki nem volt olyan jó, és nem érez ugyanúgy. Mit tehetsz?

Ne kérj bocsánatot, viselkedj ugyanúgy, mint korábban. Ha úgy érzed mégis leráz, fogadd el és lépj tovább.

2021. máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Ne fuss utána kétségbeesetten, ez a legrosszabb, amit tehetsz. Tudom, hogy azt érzed, most elrontottad, ajaj mi kesz, de ne görcsöpj ezen. Légy magabiztos, viselkedj vele úgy, ahogy eddig, ne tapadj. Ha tapadsz, azzal elijeszted csak. Ha nyugodt maradsz, az jobb, s ha így is menni akar, akkor hadd menjen.

Egyébként megértem őt is, azért 5 randi után vonzalom, érdeklődés, szimpátia lehet óriási, de a szeretlek nekem ennél bensőségesebb. De lehet, ez csak én vagyok. Esetleg neki annyira nem jött be valami szex közben. Figyeltél rá? Illetve lehet, vaj van a füle mögött, pl nem szingli, vagy még nincs túl az exén és ez felkavarta. Talán megijedt, hogy ennyire erős érzéseid vannak, és kihátrál, mert ő erre még nincs kész. Vagy neki is túl hamar volt a szeretlek és fél hogy túlságosan ragaszkodó vagy, lehet, volt ilyennel rossz élménye. Csak találgatok. De a lényeg az, hogy ne írjkálj folyton neki, nyugodj le, majd lép, amit akar. Ha rapadsz, elijeszted. Legyél normális, visszafogottabb, ha keres, érdeklődő.

2021. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
ez bukta.elég balfasz vagy
2021. máj. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hogy nem direkt csináltad, de ez elég furán jött ki... egyrészt rohadt gyorsan elélveztél, valószínűleg a csaj ki sem lett elégítve (ha előtte mondjuk kinyaltad, akkor tárgytalan, de gyanítom, nem ez történt), aztán rázúdítottad, hogy szeretlek... jobb esetben ezt egy romantikusabb pillanatban teszi meg az ember, akkor olyan benyomása van a másiknak, hogy a személyiségéért szeretik, nem azért, olyan fincsi volt a p...ja, hogy bele tudtál élvezni. Tudom, hogy nem ezért / így értetted, de így jön le.


Szerintem 1-2 napot hagyd a dolgot, utána hívd fel, mondd el, hogy sajnálod, hívd el egy jó randira. Ha újra ilyen helyzet lenne, hogy ágyba kerültök, kérdezd meg, ő mit szeretne... ha megint gyorsan elsülsz, akkor meg menj el szexológushoz, mert lehet rajta fejleszteni.

2021. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarázkodni mert az béna de őszintén el lehet mondani mit gondolsz. Ha nem díjazza akkor ne is erőltesd!
2021. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megijesztetted ezzel... semmiképpem se nyomulj most mer azzal csak ráteszel még egy lapáttal és jobban elijeszted. Hagyd ülepedni!
2021. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Nőként nem tudom mi a baja a lánynak. Van ilyen, ezen kiakadni első alkalomkor nem kellene ennyire. Az meg hogy azt mondod hogy szereted ő meg érzéketlenül szedi a cuccát és otthagy, nekem nagyon furcsa. Szerintem ne edd magad( ha azóta se láttad).
2021. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!