Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kezdeti fázisban hány nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kezdeti fázisban hány nap nem-válaszolás jelenti azt, hogy vége?

Figyelt kérdés

Írtam neki este, hogy jó éjszakát. Másnap megnézte, de ennyi.


Még csak 3 randink volt, de úgy éreztem jól haladunk.

Ezek szerint ő nem.



2021. máj. 20. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig folyamatosan beszéltetek, akkor lehet jel.

Nálam volt olyan hogy reggel megnéztem, rohantam munkába és csak szünetben vagy a végén írtam vissza. Ha napokig nem ír semmit, akkor vagy nem akar vagy talonban tart.

2021. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
ez ennyi
2021. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben irnek neki meg egyszer , h kideruljon mi van..
2021. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Extrém eseteket leszámolva, pl. elraboltak az ufók, családi tragédia történt, elütötte a villamos...., Egy napon belül minimum illik válaszolni. Rosszat jelent, ha nem.
2021. máj. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Reggel már minek irjon erre?

Vmi tartalmasabb dolgokkal probálkozz.

En pl helybol ki is zárom az olyanokat akik csak sziázni meg joreggeltezni stb tudnak csak es nincs mondanivaloja sem. Az ilyen minek ir?

2021. máj. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, kérdező. Régebben én is olyan voltam, hogy nagyon igényeltem a párom figyelmét és rossz érzéssel töltött el, ha nem írt vissza. Amikor elkezdtem dolgozni, megértettem, hogy ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy keresztet vethetsz a párkapcsolatra. Lehet, hogy a másik fáradt, vagy - ahogy fentebb is írták - reggel már nem tud mit írni a "jó éjszakát"-ra, vagy egyszerűen csak ő nem olyan típusú ember, aki szeret chatelgetni. Nekem volt olyan barátnőm, aki előre közölte, hogy napi kétszer néz rá a mobiljára: reggel a toaletten és este, amikor hazaért, szóval nem fog messenger üzenetekre válaszolni. Igaza volt - élőben, vagy egy telefon beszélgetésben sokkal tartalmasabb.


Persze, ha neked ezek az apró gesztusok fontosak, akkor a nyílt és őszinte kommunikációt javaslom: mondd el neki, hogy igényed lenne erre. A harmadik randi után pedig még ne szűrj le messzemenő következtetéseket! Még rengeteg mindenben kell összecsiszolódnotok, amihez a kulcs a kommunikáció.


27/F

2021. máj. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha reggel megnézte, dobhatna rá valamit, pl. hogy "Köszi, már felkeltem, szép napot!", vagy valami, ez elemi udvariasság szerintem, még a kishercegnőktől is. Kb. 12 másodperc. Akinek ennyi ideje sincs másra, az ne imerkedjen szerintem.

Mondjuk rajtam a régi szoftver fut, az igaz... F50

2021. máj. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ösnek: gesztus, törődés, EQ.

És nem, valóban nem elég, ha csak ennyit ír, legyen tartalmas kommunikáció, de igenis jól esik egy "legyen szép napod" vagy "jó éjszakát".

2021. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mi lett a sztori vége??

2021. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!