Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tinderen/badoon, hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tinderen/badoon, hasonló oldalakon ismerkedtek, egyszerre több emberrel is randiztok/találkoztattok egyidejűleg?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En nem. Ez most segitett?
2021. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg csak sima első randi beszélgetés és semmi komoly, nincs megbeszélve semmi, addig igen, találkozom mással is. Ha érzem, hogy megfogott valaki, akkor a többinek jelzem, hogy úgy tűnik, megtaláltam valakit, és sok sikert kívánok nekik.

Ha annyira nem fogott meg senki, de szimpatikus volt és nem volt semmi komolyabb, nem tudtam dönteni, akkor volt hogy 2. randi is volt párhuzamosan. Ez régebben volt, akkor még nem igazán tudtam, mit keresek, és úgy éreztem, mindenki érdemel egy második esélyt, lehet csak izgult első randin, de ha rendes, jól elbeszélgettünk, és valamennyire oké külsőre is, akkor találkoztam másodszorra is, hátha jön a szikra.

Mostanra már rájöttem, hogy hiába jó a beszélgetés, ha nincs szikra, akkor nem is nagyon lesz. Többnyire ez akkor volt, ha én voltam a lelkes és inkább én tartottam fenn a hangulatot, vagy a srác nagyon nem vette, hogy kicsit untat, vagy olyamsibe mélyed el, ami nem érdekel, és nem vette a jeleket. Vagy nagyon jót elbeszélgettünk, de nagyon határozatlan férfiatlan volt. Nem, nem az dönt, hogy volt-e csók, hanem hogy jól érzi, mikor mi jön, ő tudja vinni a dinamikát.

Most már jobban érzem, mit keresek és meg tudom fogalmazni, hogy mi hiányzik, el tudom dönteni egy találkozó után. Több emberre nem is lehet nagyon figyelni egyszerre, nekem a max 3 volt, úgy, hogy az első lett az exem, első randitól kezdve nagyon megfogott. A másik 2 is rendes volt, de velük semmi extra érzés nem volt. Lehet azért, mert már megtetszett az első, vagy tényleg csak így jött ki. Szarul is éreztem magam, hogy közben találkozgatok másokkal is, úgyhogy 2 randi után lezártam azokat. Bőven azelőtt, hogy megbeszéltük az exemmel, hogy akkor ez most komoly, meg nem volt még szex, csak vele csók.

2021. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egyszerre több emberrel beszélgettem. Találkoztam is több férfival. Ha valaki viszont megfogott és biztos voltam benne, hogy szeretnék tőle valamit akkor egyértelműen lezártam a többivel. Addig viszont amíg nincs semmi komoly ugyanúgy nyitott voltam mindenkivel
2021. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Több pasival beszéltem párhuzamosan de randi csak eggyel jött össze. Onnantól a többit hanyagoltam mert már az 1. randi alatt megfogott. Mondjuk aztán később kiderült hogy ő nem akar komolyat de az most lényegtelen. 😂
2021. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!