Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok még a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok még a második (külföldi) sráccal a helyemben?

Figyelt kérdés

A Covid alatt két sráccal beszélgettem Tinderen. Sokáig nem találkoztam senkivel, mert veszélyeztetett családtagokkal élek együtt. Miután a családban mindenkit beoltottak találkoztam a magyar sráccal. Nagyon jól alakult. Aranyos volt, sokat nevettünk, így összességében egy hullámhosszon voltunk. Az egyetlen probléma vele, hogy elég messze lakik tőlem, így 2 hetente tudnánk találkozni csak (egy jó ideig biztos).

A másik egy ciprusi srác, aki Pesten tanul. Ő hazautazott a nyárra, szóval nem tudtunk találkozni. Őszintén, mindig is vonzottak a külföldi pasik, és nála nagy előny, hogy Budapesten lakik. Ti találkoznátok még vele, vagy inkább maradnátok a jólműködő(nek tűnő), de távkapcsolatnál (nyilván nincs még kimondva, hogy együtt vagyunk)?


2021. máj. 28. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Ha neked fétised a "külföldi pasi"(?) akkor te ezt már eldöntötted, nem? Ne innen várj "ítéletet", hanem magad döntsd el ezt - felelősségteljesen.


Amúgy Ciprus, Ciprus... görög vagy török származású? Mert nagyon nem mindegy a kulturális háttér, a görög jóval közelebb áll hozzánk, mint a török.

2021. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
0%
Egyikse. Keresnék egy jól szituàlt arabot, az a biztos.
2021. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem döntöttem még el, máskülönben nem írtam volna ki kérdést. Nem "ítéletet " várok, szimplán kíváncsi vagyok mások hogy döntenének a helyemben.

Görög.

Kedves, Noren, köszönöm, hogy idejöttél böfögni egyet. Remélem boldogabb lett az életed! :)

2021. máj. 28. 19:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!