Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok úgy valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok úgy valakivel, hogy nem láttátok csak képről? Nők? Férfiak?

Figyelt kérdés
Nekem vannak fenntartásaim. Ha valaki nem mutatja meg magát webcamon....

2021. máj. 30. 11:45
1 2 3 4
 1/37 Noren1989 ***** válasza:
57%

Volt már rá precedens.


31/F

2021. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
54%

És ha csak simán nincs kamerája? Nekem sincs pölö.


De persze, találkoznék - miért ne? Persze az alap óvatossággal, nyilvános helyen és nappal. És nem utaznék 100 kilométereket, mert az nekem mindig "gyanús" egy kicsit.

2021. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
46%
Igen, benne lennék. Azonban csakis egy biztonságos helyen, ahol többen vannak, és vinnék magammal egy ideig egy plusz személyt.
2021. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Okostelef a legtöbb embernek van. Azon általában van alkalmazás, viber, skype, Facebook, whatsup...
2021. máj. 30. 11:49
 5/37 anonim ***** válasza:
94%

Én sok pasival találkoztam már a netről, soha senkivel nem kameráztam csak kép csere volt🤷‍♀️

Olyannal nem találkoznék aki nem küld egész alakos fotót csak az arcáról stb

De ha fotón láttam az illetőt egyben úgy simán találkozom vele.

Aztán persze volt, hogy nem jött be az illető mégsem élőben. De attól még ugyanaz az ember volt

29/N

2021. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%
Nyilvános helyen, nappal simán és nem is vinnék magammal senkit, az úgy elég nevetséges lenne.
2021. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
Úgy is randiztam már, hogy még képet se láttam.
2021. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
86%

Soha nem webkamoztam és nem is fogok. Fotó, de volt olyan, hogy az sem.

Nő vagyok. Nem vagyok ronda, csak taszít az ilyen kamerás hülyeség.

2021. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%

Eddig csak így találkoztam valakivel, fotót mutattunk egymásnak teljes alakosat is.ruhában!!

A videozas sose érdekelt és nem is akarnám. Akinek emiatt off az egész az nálam is off. Valahogy nem tud érdekelni. Én se erőltetem a másikra azt amit nem akar. Egy képcsere viszont teljesen alap dolognak számít.

2021. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
74%
Sosem webcamoztam, nem is akarok. Még telefonálni is gyűlölök, nem tudom, miért. Persze személyesen is kommunikációképes vagyok, de ez a telefonálás/webcam, valahogy nem az én terepem. Inkább chatelek pár napig, míg randira nem hív, aztán személyesen minden kiderül.
2021. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!