Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az "ezek szerint nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "ezek szerint nem kellek neked, értem" milyen szöveg már egy pasitól? Mire utal ez vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Felajánlott egy olyan típusú kapcsolatot, amilyet én nem akarok, ezért elutasítottam a közeledést, hiába tetszett nekem, mint férfi. Erre most azt írja, hogy nekem nem kell Ő. Kellett volna, csak nem olyan kapcsolatra. Értitek ezt? Mi ez a hülye szöveg utólag?

2021. máj. 30. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, ne törődj vele. Csak sajnáltatná magát, szóra se érdemes az ilyen.
2021. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sértett, passzív agresszív, kicsit nárci, irányítani akarós.
2021. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszi ha még írogat ilyeneket, akkor meggondolod magad, mert nyilván látja rajtad, hogy tetszik neked, és így próbál mégis rávenni.
2021. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Mert nem kell neked. Úgy egyben, ahogy van. Megváltoztatva kellene neked.
2021. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Jajj, ez az emojis pali? Mondtuk már, hogy hagyd a francba. Mi nem volt világos? :D
2021. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Mi ezzel a probléma?

Valóban nem kell neked, nem kell megmagyarázni, hogy miért, ő is mint mi nyilvánvalóan értjük. Nem utal semmire, szimpla provokáció, hátha mégis ráugranál a farkára.

2021. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen provokacio hogy bizonygassad de de kellesz
2021. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

"Mert nem kell neked. Úgy egyben, ahogy van. Megváltoztatva kellene neked."


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de a hozzászólásod alapján kifogott rajtad ez a három soros szövegértési kihívás.

2021. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Undorító manipulatív alak. Ne válaszolj neki és tiltsd le.
2021. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel manipulál a féreg, próbál bűntudatot kelteni, eszedbe se jusson bármit is bizonygatni neki. Ha van egy kis eszed letiltod.
2021. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!