Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam tudtára finoman?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára finoman?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfival, akinek láthatóan nagyon bejövök. Viszont ez az érzés nem kölcsönös, mert bár jó társaság, külsőre sincs semmi baj vele, viszont mint társ párkapcsolatra nagyon nem az esetem. Nekem fontos, hogy intellektuálisan is paszoljunk, legyen megfelelő intelligencia, nyitottság a világ dolgaira, nála viszont ebben azt érzem, nagyon alattam van. Nem tudtam vele komolyabb témákról beszélni és láthatóan magára erőltette, hogy érdekli az, ami engem is. Mindenre bólogatott, azt gondolva, hogy ezzel a kedvemben járhat.

Illetve sajnos volt enyhe alkohol szaga, amit a parfüm se tudott elnyomni.


Szóval ezek olyan dolgok, amit ha így megmondanék, rettentően megsérteném, és nem is szeretném, mert biztos van olyan lány, aki nem akar mélyebb témákról beszélni és az tetszik neki, ha körbeugrálják.

Ha egyszerűen annyit mondok, hogy figyelj, bár nem volt rossz a randi, nem szeretnék veled tovább ismerkedni, elfogadható? Ha esetleg ráérdez az okokra, mit mondhatnék?



2021. máj. 31. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg mondd meg neki h kap még egy randit de pia nélkül és legyen őszintén önmaga. Nem tudhatod mit nem mer megmutatni, lehet ideális lesz, de lehet h nem, viszont legalább igazán megismered már csak az erre adott reakciójából is.
2021. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy az intelligencia szintet nagyon gyorsan fel lehet mérni, és kevés esély van rá, hogy rosszul ítélted meg. Persze adhatsz neki még egy lehetőséget, de az is érthető, ha nem akarsz.


Ne izgulj a visszautasításon ennyire. Sajnos mindenképp rosszul fog esni neki, ezt nem tudod elkerülni.


Az amit írtál, az okés, vagy valami hasonló: "Ne haragudj, nagyon kedves voltál, és örülök, hogy megismerhettelek valamennyire, de úgy érzem mi nem egymást keressük."

Ha rákérdez az okokra, semmiképp ne mondd el, hogy "bocs, de úgy éreztem intellektuálisan jóval alattam vagy", az azért necces lenne. :D Mondj olyanokat, hogy egyszerűen csak ezt érezted, ne haragudjon (nem hiszem egyébként, hogy ki kéne fejtened a pontos okát. Egy hosszú kapcsolat utáni szakításnál természetes, de rövid ismerkedésnél nem kell kiöntened a lelked). Esetleg, ha nagyon jót akarsz neki, mondhatsz olyanokat, hogy nagyon ritkán tetszik neked férfi igazán, általában nem érzed az összhangot vagy a sziklát senkivel, és sajnos most is ez volt a helyzet.

2021. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hívd rá a rendőröket mondván, hogy zaklat. Többit ők elintézik neked.
2021. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy ramdi utan nem kell ezt tulgondolni es regenyeket irni. vegulis o neked senkid. irj annyit, hogy nem erzed az osszhangot es szerinted nem passzoltok, nincs ertelme tovabb folytatni az ismerkedest es nem akarok hulyiteni meg huzni az idejet.


van ra esely, hogy ezen besertodik, de azt tenyleg nem lehet megmondani nyiltan, h nem erzed eleg intelligensnek.


a legtobb ferfi hisztizik, hogy a nok eltunnek meg nem kepeseke megmondani nyiltan, ha nem akarnak folytatast, DE ha megmondod nekik nyiltan, azon meg besertodnek vagy ertetlenkednek. ha ez tortenik, tiltas-torles. semmivel nem tartozol egy idegennek.

2021. jún. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, mondd meg neki azt, amit a kérdésed végén írtál. Nekem teljesen elfogadható, őszinte megnyilvánulás. Igaz, én nem félek az elutasítástól, mint ördög a tömjénfüsttől. Kolléga lehet besértődik, de ez már nem a te lelki sarad.
2021. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítőkész válaszokat! Nincs nagy tapasztalatom randik terén, eddig mindig valamilyen ismerősi körből esett ki, akivel alakult valami, nem volt rá nagyon példa, hogy nekem kellett volna visszautasitani, főleg nem azért mert ennyire negatív kritikát tudnék csak adni.

Illetve amúgy felszinesebb témákban jót beszélgetünk, vicces, ezért is nehéz számomra csak úgy bedobni, hogy amúgy bocsi, nem fogtál meg.

2021. jún. 1. 08:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon orulok, hogy van olyan no, aki hajlando idot-energiat fektetni abba, hogy legalabb egy mondatban megirja, hogy bocs, de ne folytassuk inkabb.


Csatlakozom ferfikent e is az 5oshoz, ennyi boven eleg. Ha ezt nem viseli jol, vagy gyozkodesbe kezd, akkor mar lehet ignoralni, mert onnantol mar o nem ert a szep szobol.

A lelke melyen ugyis sejti, hogy mi volt a gond. Egyszer en is talalkoztam egy novel, 10+ ezer kotetes sajat konyvtara volt huszonpar evesen, es irodalomtortenetbol csinalta eppen a PhD-jat. En is rengeteget olvasok, muvelt es nagyjabol tajekozott vagyok, de neki olyan szintu eszmefuttatasai voltak, amikben meg ha akartam, sem tudtam volna partner lenni, csak tatott szajjal hallgattam. Nem is lett belole folytatas, ami teljesen rendben is volt :)


Szoval szimplan azert, mert te ugy erzed, nem passzoltok nem kell semmi buntudatot erezned. Egszseges lelkivilagu ferfi tudja, hogy ettol o nem rosszabb, vagy jobb ember, csak eppen most ez nem jott ossze.

2021. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!