Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randi strandfürdőben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randi strandfürdőben? Beválllaljam vagy ne?

Figyelt kérdés
Kicsit félek pedig szívesen mennék
2021. jún. 1. 07:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
30%

Én már írtam, hogy passzolnám.

Viszont az igaz, hogy én is hívtam már el lányt az élményfürdőbe, mert imádok oda járni és pihentető. Ha közben van kivel beszélgetni meg még jobb. Az alakja tökéletes ezért nem érdekelt milyen ruha nélkül mert úgy is az lesz. De elsősorban mint mondtam a kényelem a lényeg, a nyugalom. Csak hát nincs védettségi kártyája -.-" .

Strandfürdő kicsit más.

2021. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
74%
Semmiképp ne menj. Ne azért, mert nem lehet randizni strandon, hanem mert írtad, hogy kellemetlenül éreznéd magad, zavarban lennél. Én is ilyen vagyok egyébként, engem is hívtak randira strandra, máshova mentünk végül. Ez ennyi. Majd ha kicsit közelebb kerültök, akkor elmentek.
2021. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

20 😀😀😀

Persze ruhaban topmodellnek látott és ő is mr Gyuros

2021. jún. 1. 12:35
 24/30 anonim ***** válasza:
74%

Én pl nem mennék, egy egyszerű okból: nagyothalló vagyok, és a strandon ugyebár minden csurom víz. A hallókészülék meg nem lehet vizes mert tönkremegy. (Nem kockáztatok egy randi kedvéért egy 400.000 Ftos hallókészüléket, az egészen biztos.) Persze emiatt úszni se tanultam meg.

Az meg szerintem nem jó randi, hogy ülünk kussban és várjuk hogy vége legyen a randinak.


De ha te alapvetően szeretsz vizes helyre járni, akkor szerintem menj el. Ha alapvetően nem szoktad ott jól érezni magad, akkor meg ne.

2021. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Lemondtam végülis. Feszengve nem éreznem magam jól.
2021. jún. 1. 14:43
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Kövér vagy?
2021. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
13%
26 nem, csak túlsúlyos.
2021. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Lemondtam végülis így mindegy. Nem tartom jónak korai lenne.
2021. jún. 1. 18:38
 29/30 anonim ***** válasza:
19%
Troll kérdés. Miért titok a kérdező kora és súlya? Anonim oldal.
2021. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
29 Mert teljesen mindegy ebből a szempontból.
2021. jún. 1. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!