Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, nektek mik azok a dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek mik azok a dolgok amik idegesitenek ha nem kérdez rá a férfi sem az ismerkedés során, sem később?

Figyelt kérdés
Valami veletek kapcsolatos dologra gondolok.
2021. jún. 3. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Ha ő nem kérdez rá valamire, de én szeretnék róla beszélni, akkor majd felhozom én. Ha úgy általánosságban egyáltalán nem érdeklődne, nem próbálna megismerni, az zavarna, de gondolom nem így értetted a kérdésed.
2021. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De végülis elég zavaró ha abszolut nem kérdez rólad.
2021. jún. 3. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legfontosabb, hogy a kapcsolat jellege tisztázva legyen. Szex vagy nem, hosszú vagy nem.

Amiről szeretnék, arról fogok beszélni. Nekem ilyen a vallás, a család, az iskolázottság, az étkezési szokások, a sport és talán az is, hogy tudja, nagyon szociális vgayok és emiatt ne legyen féltékenység.

2021. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Az abszolút nem kérdez rólam meg az egy dologra nem kérdez rá között van különbség.

Nem tudom, ha valamire nem is kérdez rá, de fontosnak gondolom, akkor én úgyis rákérdezek vagy felhozom, szerintem egy kommunikáció nem úgy zajlik ideális esetben, hogy csak ő kérdez én meg válaszolok.

2021. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt fura így kijelenteni, hogy zavar, ha nem kérdez rá. Inkább azt mondanám, hogy ami zavar, ha nem kerül szóba / sumákol a témában, vagy ha elmondom, nem figyel rá oda... vagy ha nem kerül szóba, és azért nem árt, ha tudja, és akkor nem kérdez rá...


Teljesség igénye nélkül:

- zavar, ha nem tudom vele megbeszélni, hogy milyen a kapcsolat jellege, akar-e majd házasságot (vagy nem tudja, hogy én akarok / nem érdekli); hosszú távon hol szeretnék élni; ha lesz gyerek, hogy neveljük stb.

- ha már testiségre kerül sor, zavar, ha láthatóan nem érdekli, hogy mi jó nekem, mit élvezek; javít-e valamit, ha mondom, hogy fáj vagy nem kellemes

- bizonyos idő után fura lenne nekem, ha olyan apróságokat nem tudna rólam, hogy nem ehetek cukrot; milyen nasit szeretek és nem szeretek (előző kapcsolatnál amúgy többéves együttélés után az volt az első intő jel, hogy szakítani kellene, hogy egy diagnózis után többször megemlítettem neki, hogy nem ehetek több cukrot, erre hordta nekem haza a Milka csokit meg a tescós túrós buktát, és vagy megsértődött, vagy bambán nézett, amikor visszautasítottam, és ez nem egyszer történt meg)

- zavar, ha nem tudja / nem érdekli, mi a hobbim, még rosszabb, ha tudja, hogy mi a hobbim, és emiatt nyafog (pl. ha tudja, hogy szeretek színházba járni, ő meg nem akar, és emiatt én szeretnék néha másokkal vagy egyedül eljárni, ne hisztizzen és féltékenykedjen)


Meg alapvetően szimpatikus, ha nemcsak hétköznapi, banális témákról kérdez / beszélünk... első 1-2 randin talán még oké, ha a témák többsége kaja-pia-filmek-zene, de ha később sem merül fel komolyabb téma, vagy lepattint, ha akár a potenciális jövőről, akár szociális témáról, művészetről stb. szeretnék beszélni, mert az neki nem izgalmas / uncsi, az nekem nem szimpatikus

2021. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerek, hazassag, osszekoltozes, anyagiak (ki dolgozzon, ki fizesse a szamlakat) ezekben mind kozos nevezon kell legyunk
2021. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!