Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 10 év korkülönbség (21-31) a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év korkülönbség (21-31) a férfi javára mennyire zavaró ismerkedés folyamán? Legtöbb esetben csak szex lesz belőle?

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 23:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen normális. Sőt, ennyi korkülönbség kell is. Nekem a velem korú pasikkal csak rossz tapasztalataim voltak.A sok lepontozó meg csak a rengeteg besavanyodott középkorú feleség akik irigyek a fiatalokra és félnek, vagy középkorú irigy pasik akiknek nem jut fiatal csaj... :)
2021. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
12,5 év van köztünk és 3,5 éve együtt vagyunk. Mint a borsó meg a héja 😊
2021. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Kustany ***** válasza:
43%
Ha szeretitek egymást, akkor ez teljesen lényegtelen. Nekem is volt 20 évvel fiatalabb barátnőm, úgy hogy ő volt 30, amikor elkezdődött. 10 évig voltunk együtt.
2021. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%

Teljesen rendben van a 10 év.

nincs okod az aggódásra.

20 már talán necces egy picit, de van aki még azzal is jól elvan.

Én egy régebbi munkahelyemen dolgoztam, ahol volt egy nagyon jó karban lévő kollágám, aki nyugdíj mellett bejárt pár órára. 76 éves volt. /Akkor még lehetett ilyet./

Neki a barátnője 36 éves volt.


Azt gondolták, hogy a Laci már nemzőképtelen, így aztán nem védekeztek sehogy.

Aztán egyszer csak megtörtént a baj, a lány teherbe esett.

Örültek a kis jövevénynek.

2021. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kokomfitty ***** válasza:

Nem világos mit jelent a "javára", tulképpen ki az idősebb?

Én mint F huszonévesen soha nem kedveltem a fiatalabb lányokat, túl gyerekesek voltak, az idő múlásával viszont átlagban a lányok libidócsökkenése gyorsabb és erről az oldalról meg ekkor fordul a viszony

2021. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!