Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Indult már úgy kapcsolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indult már úgy kapcsolatod, hogy eleinte kifejezetten ellenszenves volt a másik, vagy valami ciki helyzetbe kerületek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Szeretői kapcsolatom alakult ki így, éveken át kerülgettük egymást, eléggé ellenszenvesek voltunk egymásnak. Aztán egyszer csak összejöttünk és szerelmesek lettünk 🤷‍♂️ F
2021. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fordítottja volt. A nagy szerelmemet istenítettem, amikor már majdnem összejöttünk, akkor szétmentünk. Rájöttünk, hogy ami a fejünkben jól működött az a valóságban egy rémálom volt.
2021. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt ilyen, még huszonévesen. Tinderes ismerkedés utáni második randi. Észrevettünk a lépcsőn egy hajléktalant, aki feküdt és nem mozdult. Visszafele még ugyanott volt, ezért kihívtuk a mentőket, megvártunk és segítettünk. Habár nem cikisnek, hanem teljesen normális dolognak mondtam. És nagyon szimpatikus volt a másiknak, ahogy kezeltük a helyzetet.
2021. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első barátomnál úgy indult, hogy ő nagyon szeretett volna összejönni velem, de én eleinte azt mondtam, hogy ahh semmi pénzért. Nem azért, mert kifejezetten ellenszenves lett volna, de úgy gondoltam, nem az esetem... Ennek ellenére végül másfél évig voltunk együtt.
2021. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ellenszenves, de mikor felkért táncolni, visszautasítottam magasságbeli problémák miatt. Na, ettől kezdve ejtve lettem. Akárhányszor közös programon voltunk, mindig barátnőmet kerülgette. Egy évvel később egy közös kiránduláson köszönés után első kérdése az volt, hol van a barátnőm.

Onnan haza már együtt jöttünk, és azóta is együtt vagyunk.

Ez volt 20 éve.

2021. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Sosem volt ilyen. Ha bármi nem klappolt, azonnal továbbléptem. Annyi nő van, mint égen a csillag, az élet meg túl rövid ahhoz, hogy meddő gatyázással töltsem.
2021. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!