Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg férfiakkal nőként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiakkal nőként hol lehet kapcsolatot teremteni barátilag?

Figyelt kérdés
Fogynak az itthoni barátaim. Mindenki külföldre költözik vagy jó messze és jó lenne új embereket megismerni. Eddig az alaphangot valahogy mindig meleg srácokkal tudtam megtalálni. Van ilyen barát kereső alkalmazás vagy valami, mert a pandémia előtt se jártam már nagyon bulizni ? Nő vagyok.

2021. jún. 8. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak lmbtq közösségek. Elfogadóak, nem muszáj homokosnak lenned ott.


Én hetero vagyok, de van ilyen baráti társaságom. Ahol kb nincs két azonos szexuális orientáltságú ember. Van Bi csaj, bi srác, meleg, leszbi, pánszexuális, transznemű nő és pasi, aszexuális, genderfluid stb... Én képviselem a heterokat.

2021. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne. :D
2021. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!