Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek is volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek is volt már hasonló tapasztalatotok, vagy csak nekem sikerült egy ilyen úriembert kifognom?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel pár éve rövid ideig randizgattunk, de beugrott most ez az eset, és még így hosszú idő után is meghökkent.


Nem szedtem akkor fogamzásgátlót, úgyhogy gumival védekeztünk az első pár alkalommal. Aztán egyszer előjáték alatt egy olyat szólt, hogy mi lenne, ha hanyagolnánk a gumit, helyette másnap reggel bevehetek egy esemény utánit. ???


Nagyon remélem, hogy nincs sok olyan férfi, aki úgy gondolja, hogy ez így hipp hopp no problemo bármikor megoldható.


Volt már nektek is szerencsétek hasonlóan félreinformált férfiakhoz?


2021. jún. 10. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hálistennek nem. De az ilyentől nagyon el is menne a kedvem. Az már szerintem magában megoldotta volna a fogamzásgátlást. XD
2021. jún. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Abszolút, utána elég gyorsan szétváltak útjaink
2021. jún. 11. 00:21
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos nekem volt olyan, aki az aktus közben lekapta a gumit és utólag derült ki... másnap ő hozta nekem a receptet esemény utánira, mert hogy egészségügyben dolgozik az idi@tája.... mai napig fel tudnám képelni, pedig évekkel ezelőtt történt.
2021. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam még ilyennel, de azonnal repülne. Önző phasz!
2021. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Jézusom ez már büntetendő... Nagyon sajnálom!
2021. jún. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Többek közt ezért sem kellene fűvel-fával szexelni.
2021. jún. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Csak veletek, incelekkel, ugye?
2021. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
#7 mert csak ez a véglet van? Vagy incel, vagy bármilyen idióta? :D Szép világban élhetsz... :D
2021. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Nő vagyok, kedves 7-es, de undorodom az ilyen erkölcstelen nőktől, bocs.
2021. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!