Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi visz arra jóképű, sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz arra jóképű, sportos 30-as férfiakat, hogy olyan 40 feletti nőkkel legyenek, akik még önmagukat is "elhervadt virágnak" hívják?

Figyelt kérdés

3 éve összejöttem egy ügyvédnővel, aki akkor 37 volt, én 29.


Ez a nő jól nézett ki, és nekem nyilván nagyon bejött a dolog, mivel és annyira nem nézek ki jól, és mindig nagyon szűk választási lehetőségeim voltak a nőket tekintve.


Tudni kell, hogy ez a nő egy bántó (táv)kapcsolatban volt egy külföldi csávókával, aki végülis elhagyta a saját, 20 évvel fiatalabb mostohahúgáért.


Úgyhogy én csak amolyan pótlék barát voltam több mint egy évig, persze elmentünk nyaralni közösen, meg laktam is egy ideig nála, meg elismerten jó volt a szex is.


De hát ugye a csaj barátnői mind nagy emberekkel kavarásztak, maffiózókkal, menő, pénzes emberekkel, és gondolom engem szégyellt volna megjelenni velem akárhol.


Szóval anno kidobott, kicsit megzuhantam, szükség volt szorongás kórházi kezelésére is. Nyilván, ha tudok találni másik vonzó kinézetű nőt, akkor nem jönnek így össze a problémák.


Most előre tekerünk 3 évet, és pontosan ma beléjük futottam az utcán, mármint az új pasijával közösen. És hát ugye nem lepődünk meg, hogy egy magas, jó kiállású férfiről volt szó, de még mindig jópár évvel fiatalabb, mint a most 42 éves nő.


Érdekes módon, ha jól néz ki a pasi, akkor hirtelen nem jön elő a bullshit, hogy probléma a korkülönbség.


Mindenesetre megcsináltam a balhét és fullba elkezdtem magyarázni hogy figyi már te gyerek, én feleannyira nézek ki jól, mint te, mégis én dugtam ezt a nőt, ráadásul akkor még fiatalabb volt, és jobban nézett ki.


Meg fullba megkérdeztem, hogy ez a csávóka majd nem fogja elhagyni egy 20 évesért? Mert ha én kellenék a 20 éveseknek akkor azt választanám, mint minden épeszű ember.


És most tényleg? Ha egy fiú magas, és jól néz ki, akkor miért jár egy ilyen nővel? Semmi perspektiva, nem lesz gyerekük záros határidőn belül és ezt jól tudja a csaj is, tekintve, hogy már kb 33 évesen megállt a menstruációja.


Nem én találom ki ezeket a szabályokat.


Látszott hogy a csávóka elkezd ideges lenni, de a nő elrángatta, beszálltak a kocsiba és meg betartottam a középső ujjamat.


Igaz, hogy én is most már több mint egy éve egy 40 feletti thai nővel járok, de csak azért, mert nem kellek a fiatal lányoknak. Meg a "jól karbantartott" 40-eseknek sem. Egy thai nőnél még más az értékrend, az ő szemében én nagyon jó vagyok, és meg kell valljam, hogy még midnig nagyon cuki néz ki, és teljesen az ellenpólusa annak a fajta fejfájdításnak amit a nyugati nők 99%-a generál az embernek nap-mint-nap.



#repill
2021. jún. 13. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/145 anonim ***** válasza:
75%
Neked savanyú a szőlő, ez nyilvánvaló. Gondolom, az összes kérdésed, amit ide rendszeresen kiírsz, az önigazolásodról szól.
2021. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/145 anonim válasza:
34%

Altalaban csak szexert vagy valami masert (penzert?).


Egy biztos, semmi komolyat nem akarnak, egyik sem.

2021. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/145 A kérdező kommentje:
hát nem tom engem nem érdekelt a pénze anno
2021. jún. 13. 20:26
 4/145 anonim ***** válasza:
90%

Bocs de ezt az agymenést semmi pénzért nem olvasnám végig, elég volt az eleje, meg a végén amikor megütötte a szemem a 'thai nő'. Incel alert 😂

Nem hívjuk magunkat elhervadt virágnak. Ti lúzer, senkinek sem kellő incelek fröcsögtök állandóan hogy 18 felett már hervadnak a csajok. Savanyú a szőlő 😂 Nem lesz nőtök soha. Se 20 éves, se 40.

2021. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/145 A kérdező kommentje:
de...hát....van nőm....vagyis nincs, mert te azt mondtad.
2021. jún. 13. 20:33
 6/145 anonim ***** válasza:
69%
2#, hát ez nem biztos. Én 44/N vagyok, a párom 30 éves, kisportolt, jóképű, intelligens férfi és 2 éve együtt élünk. Gondolom, nem a szex miatt él velem, azt megkapná anélkül is, vagy fiatalabbaktól is. A pénzemért sem, nem tartom el, és még gyerekem is van az előző kapcsolatomból. Azért van velem, mert lelkileg sok mindenben passzolunk és az értékrendünk azonos, és nagyon szeret engem, ezeket eddig másban közel sem találta meg. Nem cserélne le egyik 20 évesért sem, mert boldog velem. Megtehetné, mert jól néz ki, de lenézi azokat a nőket, akik rámásznak meg kelletik magukat.
2021. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/145 anonim ***** válasza:
89%
Majd ha te 40 meg 50 leszel, ki a francnak fogsz kelleni?😃😉 Egy elhervadt p.cs leszel.
2021. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/145 A kérdező kommentje:

érdekes módon, te kevéssé lennél elfogadó fordított helyzetben.


lássuk be hogy ha úgy válogatnának a férfiak, mint a nők, akkor gondban lennének a nők, az idősebbek meg főleg.

2021. jún. 13. 20:37
 9/145 anonim ***** válasza:
100%

Van nőd, na persze, fantasztikus lehet. Ha rendben lennél, teljesen hidegen hagyna az excsajod meg annak a pasija. Megcsináltad a balhét meg bemutattál, úristen, gyerekes és szánalmas vagy. Ha elégedett lennél az életeddel meg magaddal, intelligensen viselkedsz, pl oda köszönsz és mész tovább, a véleményedet meg megtartod magadnak és örülsz, milyen jó neked, hogy haza mehetsz a thai csajodhoz.

Most meg itt fröcsögsz :D :D

2021. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/145 A kérdező kommentje:

aha, csak úgy elmondok egy sztorit....


anno elmentünk ezzel a nővel a soundra és ott volt a szépfiú ex is a 19 éves új csajával és ez az elhervadt virágszál meg otthagyott engem a tánctéren és odament megsimogatni az arab gyereket, hogy az meg a csaját ölelte elől.


Meg ugye mig én aludtam, addig a csaj ennek a gyereknek irogatott, meg a végefelé már azt se tagadta hogy a tinderen keresgél. És akkor én vagyok a sérült mi? Csak az a baj, hogy ez nőt nem lehet sehogy lenullázni, őt nem szivatja meg a sors semmilyen formában, mert akármi van, neki mindig akad tetszetős partner, én meg dolgozzam ki a belem, ha akarok valamit.

2021. jún. 13. 20:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!