Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, elmennétek randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elmennétek randizni kissé macis fiúval (10 plusz kilós), ha minden más passzolna?

Figyelt kérdés
És ez nem társkereső hirdetés!

2021. jún. 16. 14:14
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, sportos legyen.
Nem, normál testalkatú legyen.
Nem, vékony legyen.
24 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írjatok válaszokat is, csak a véleményekre vagyok kíváncsi. Nem akarok privátokat írogatni ismeretlenül.
2021. jún. 16. 14:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, engem nem zavarna.
2021. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, én sem vagyok egy fitness lady, a páromnak van egy kis pocakja, nem akadály.
2021. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen én is plusz 7-10kg lány vagyok

Szivesen de jobben kedvelem a vékony pasikat.

2021. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ennél több kiló túlsúllyal rendelkező férfivel is, nemhogy elmentem randizni, de hosszú távú párkapcsolatban is voltam. Nekem, amíg a test nem extrém, igazából másodlagos, az arc és a kisugárzás többet számít, ha külsőről van szó.
2021. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a személyiségeket egy házként mutatnánk, ahol egy átlag ember személyisége egy átlagos két szobás lakás, akkor nekem egy városnyi kastályom van. Ha ez a hatalmad belső világ passzol a másikkal, engem az se zavarna ha nem lenne teste csak egy aszexuális fénygömb lenne a másik.
2021. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!