Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok egy része miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok egy része miért van abban a tévhitben, hogy csak azért, mert külsőleg vonzó, azzal automatikusan be tud vágódni minden srácnál?

Figyelt kérdés

Átlagnál picit gyengébb srác vagyok, (vékony testalkat, nem igazán vonzó arc) amit kompenzálok az intellektusommal, aztán a minap elkezdtem beszélgetni egy külsőleg vonzó lánnyal, viszont kb. 2-3 nap beszélgetés során rájöttem, hogy szellemileg nem vagyunk egy hullámhosszon, aztán amikor ezt burkoltan kifejtettem neki, felháborodott, hogy ilyen külsővel, mint ami nekem van, örülnöm kéne, hogy egyáltalán szóba áll velem valaki.


Miért hiszik azt egyes lányok, hogy a szépségükkel automatikusan meg tudnak hódítani egy férfit, ha közben totál közömbös, jellemtelen és butácska személyiséggel rendelkeznek?



2021. jún. 24. 16:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%

"örülnöm kéne, hogy egyáltalán szóba áll velem valaki."



Ez valamiért nagyon kedvelt mondat a sértődött embereknél, nemtől függetlenül xd

Sokat vesztettél vele..

2021. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszik, és ő sem ezt mondta. Megsértetted, és vissza akart vágni.
2021. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom vissza akart vágni amiért burkoltan leostobáztad.
2021. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
21%
De hát attól még megdughatnád, nem?
2021. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nem sértettem meg, próbáltam vele normálisan közölni, cinizmus meg szarkazmus nélkül, hogy egy dimenzióban mozgunk.
2021. jún. 24. 16:08
 6/38 A kérdező kommentje:
nem egy*
2021. jún. 24. 16:08
 7/38 anonim ***** válasza:
97%
te burkoltan felhívtad az ő figyelmét egy jelentős hiányosságára, ő meg kevésbé burkoltan felhívta a te figyelmedet egy jelentős hiányosságodra.
2021. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
89%
Próbálom elképzelni ahogy egy csúnya, de állítólag intelligens pasi azzal elszalaszt egy szép lányt hogy leszólja a szellemi képességeit, de nem sikerül. Esetleg mégsem olyan éles kés a fiú 😀 Vagy esetleg ez csak egy elképzelt szitu hogy itt bizonyítsd az erkölcsi fölényed a buta csajok felett.
2021. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
17%
Nagyszámok törvénye...
2021. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
Nőként mondom, hogy rettenetesen sok buta, ostoba csaj van a világon, szóval ne lepődjön meg, aki ilyennel találkozik... Viszont kérdező, azért te sem vagy a legélesebb kés a fiókban, hogy finoman fogalmazzak... Így a kérdésedből kiindulva.
2021. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!