Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felejtős, ha a csávó annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtős, ha a csávó annak ellenére hajtana rám, hogy oda járunk ebédelni minden nap a párommal?

Figyelt kérdés

Ő ma nem jött, mert dolgozni se jött. Egy pincér srác meg az étteremből folyton odajött beszélgetni, legalább 4-5x és a fizetéskor is azt mondta, még akar velem beszélgetni, ha egyedül leszek. De azt nem tudom hogy értette, ha szakítok vagy egyedül megyek?


Attól még dumálni lehetne vele, de nem tudom e miatt a tény miatt nem kéne-e egyáltalán még ezt se, ha már évek óta odajárunk a párommal szinte minden nap (!). sztem a srác nem csak barátkozni akarna...



2021. júl. 1. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán miért akarnál barátkozni vele? Az egyértelmű hogy ő többet gondol és legkevésbé sem érdekli hogy van barátod.
2021. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na bocs ez kicsit félreérthető lett, hogy egyáltalán ilyen emberrel kéne-e dumálni, aki a párom ellenére ezt csinálja.
2021. júl. 1. 22:45
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem szinte csak fiú barátaim vannak, barátként okés lenne szívesen dumálnék vele, mert amúgy jófejnek tűnik.
2021. júl. 1. 22:46
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
3-as Leírtad hajt rád! Mi nem világos abban, hogy a bugyidban turkálna, leszarja, hogy párod van. Tényleg, micsoda jófej, tuti jó barátok lennétek.
2021. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Akkor azt javaslom képzeld el a fordítottját.. a pincér egy csaj és a pasidra hajt. A barátodnak csak lány barátai vannak és neki áll ezzel a random csajjal barátkozni, mert hát jófej végülis. Hogy esne?

Na ugye.

2021. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

De miről akar beszélni?

Te mért áldoznál időt egy céltalan beszélgetésre, ha nem mondja meg, mit akar a találkozótól és nem tudod eldönteni, téged érdekel-e az a téma?...

2021. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy igazi idióta. Zaklatja a vendéget, akiről ráadásul a párjával szokott odajárni. Lúzer. Nem sokáig lesz munkája.
2021. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Minek állsz szóba egy szolgával? Főleg, hogy van kanid?
2021. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Meg akar b.szni. Gátlástalan. És ami még rosszabb, hogy ez neked bejön. El ne hidd már magadnak, hogy egy vadidegennel csak úgy barátkoznál.

Ha meg neki nincsenek barátai, akkor pláne nem így kéne kezdenie a barátgyűjtést, hogy foglalt csajoknál próbálkozik. Pláne akkor, amikor egyedül vagy. Ha tényleg barátkozni akarna, akkor azt mondaná a pasid előtt is. Ne legyél már ennyire szűzk.v.a

2021. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tojok rá akkor, hát erre én is gondolhattam volna basszus :S Tényleg sajna nincs sok tapasztalatom, a jelenlegi párom az első kapcsolatom.
2021. júl. 1. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!