Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyikék, tetszene, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyikék, tetszene, ha egy pasi a strandon akarna leszólítani titeket ily módon?

Figyelt kérdés

Mondjuk hogy kimentek a strandra, élvezni a sunshine napsütést, meg sem fordul a fejetekben a rendez-vous gondolata... de egyszerre elétek toppan egy megnyerően charme-os pasi férfiú, délcegen mint az életmentők... Végigméri bikinis hot bodytokat, majd férfiasan izomzatos kezével naptejes flakont kap elő, és pajkos hangon kacsintva felajánlja:

- Hmmm, sexy lady, hadd kenjem be éteri tested... Külömben megégetnek izzó szerelmem lángjai!



2021. júl. 4. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Kiröhögném, és azonnal elküldeném.
2021. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Ahh, charme-os pasi, már hiányoztál. :D

Természetesen tetszene. A vágy perzselő tüzében mégis csak jobban pirulok, mint a napon.

2021. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma is egy szuper kérdés tőled. 😂😂😂💪🏻 Nagyon tetszene, persze. Visszakacsintanék, és mondanám, hogy ne haragudj, de leárnyékolod a napot. 😂
2021. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Meséld már el nekünk pontosan mit és mennyit keversz össze, amitől ilyen állapotba kerülsz? Mi is szeretnénk ilyen jól érezni magunkat.

Az is jó ha holnap írod le a receptet, mikor már kijózanodtál.

2021. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
De azért bekenhetsz... 3-as vagyok. 😂
2021. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a Johnny Bravo jut eszembe erről a képről.... de hát őt is mindig pofára ejtik a nők.
2021. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hot bodym,úgyhogy engem ez a veszély nem fenyeget.
2021. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én előbb megkérdem hogy fizikai vagy kémiai fényvédőt tartalmaz - e a naptej és hogy legaláb 50 SPF-e, ha nem elküldeném.
2021. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Az első szavadnál már elvagtad magad

"hölgyikék"

2021. júl. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!