Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a hír járja, hogy a közössé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a hír járja, hogy a közösségi média / instagram / tinder / stb miatt a nők igényei elszálltak és csak a jobb fajta pasikkal hajlandóak bármit is csinálni, viszont sosem hallunk sztorikat azokról a férfiakról, akiknek tényleg bejött az élet emiatt?

Figyelt kérdés

Tehát egyre több nő kezd el össze vissza szexelni az internetről, de egyre több férfinak meg nem jut senki.


Akkor hol csapódik le az a sok numera?


2021. júl. 8. 16:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

"Az a hír járja"


Nekem van szégyenérzetem ettől.

2021. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%

41 éves vagyok (gyks nyelven ez annyit tesz hogy a 'húspiacon' a 90-es évek óta vagyok). A dolog nem új keletű. Mindig is csak a jobb pasikkal voltunk hajlandóak bármit is csinálni. Jó reggelt!


Ps. nem ismerkedtem sose online, úgyhogy az én igényeim biztos hogy nem ezek alakítják.

2021. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, én anno egy évig jártam egy 38 éves (most 41) ügyvédnővel aki minden tekintetben jobb volt mint én. Sportolt és meg voltak csináltatva a mellei is.


szerencsém volt, csak úgy tudtam jó nőhöz jutni

2021. júl. 8. 16:42
 4/32 A kérdező kommentje:

az a hir járja...


nem akartam egy tucat tanulmányt és kutatást belinkelni

2021. júl. 8. 16:45
 5/32 anonim ***** válasza:
9%

igazából amióta elkezdett terjedni a facebook hazánkban úgy 2010 környékén ott kezdődőtt ez a pestis majd olyan 2015-6 ra már kiteljesedett a fertőzés. Inkább az arányok változtak meg.

Tehát nem állítom azt , hogy előtte sem voltak igény a legjobb mennő csávókra, viszont az 50/50 -es arány meg volt előtte, most meg már 80 % nőnek a legjobb pasi kell. úgy 2013- ig kb ha azt írtad valakinek nem e iszunk meg egy boros kolát x vagy y közterületen ,parkban akkor simán mentek a dolgok.. most meg már ott tartunk hogy drága italozó helyre kell vinned, menő célokról kell beszélned és vállalkozó személyiségnek kell magad felűntetned .. azért is mondom, régebben nem voltak ennyire felszínesek és nehézkesek az ismerkedések, sokkal lazább volt minden. A média bízony manipulál, és vannak emberek akikre ez komoly hatással is van, nézd meg mennyien kezdtek divatból edző terembe járni.. Az én kép az ami sérült sok emberben.

2021. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
De miért, a férfiak igényei nem szálltak el? Randiznál duci marissal a kisboltból, vagy te is csak az insta cicákra csorgatod a nyálad?
2021. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
Inkább a férfiak lettek nagyon válogatósak.
2021. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
11%

6. De nem csak ez a 2 véglet van, hogy duci meg vékony... Nem is a testi adottságokra gondoltam. Mindenki menő pasit akar, akivel lehet hencegni..

Lehet valaki jó ki állású ha a nő a mesékben hisz és neki egyből a fix egzisztencia kell ..

2021. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Puszta kíváncsiságból, nem küldenéd át ezeket a hiteles forrásból származó peer review-n átesett tudományos kutatásokat? Nagyon felkeltetted ezzel az érdeklődésem.
2021. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Öregem, ez pont úgy kezdődik, mint a nemzeti konzultáció. Vannak akik azt mondják, Magyarországon el vannak szállva a nők igényei. Ön mit gondol erről? a. Igen! b. mákos tészta.
2021. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!