Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megint összeismedkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint összeismedkedtem egy fiúval az interneten, rengeteget beszéltünk telefonon, elhivott talizni, amit lemondott. Utána megint hívott, mert nagyon akart talizni és azt hittem odáig van értem. Mégis mi lehet a baja, ha most nem ír?

Figyelt kérdés
Erre én mondtam le, mert tényleg nem értem rá. Most meg kb nem is válaszol. Mégis mi a baj velem? Mindig ez történik, kb el is ment a kedvem az ismerkedéstol. Mindig így jarok kb. Elegem van, mindig egyedül maradok. Van valami tipp esetleg, mit kezdjek magammal egyetem előtt? Xd
2021. júl. 10. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem előtt? Elég kesze-kusza a fogalmazásod! Nem kell mindenáron pasi,majd találsz az egyetemen,miért erőlteted?
2021. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem erőltetem, de lett egy srác így a semmiből, aztán megkedveltem. De valahogy mindig az van, hogy én valószínűleg elrontom és nem jutunk el a taliig. Nem is válaszol nekem már... Nem értem mit vetettem...
2021. júl. 10. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én évek óta próbálkozom és az már élményszámba megy ha egy nővel előjön a randi lehetősége. Általában el sem jutunk addig! Mindig eltűnnek. Azok is akik előtte oda vissza voltak....

Na most akkor? Ilyen a netes ismerkedés, ott motoszkál mindig hogy van jobb, lesz jobb, mert hatalmas a felhozatal.

Tudod az az eset mikor valaki sokat akar markolni, de keveset fog...

Nem hiába van ennyi szingli.

Személyesen kéne ismerkedni, ezerszer hatékonyabb. Csak sajnos az online térhódítás miatt ez egyre nehezebb.

2021. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, remélem, egyetemen összejön 😓
2021. júl. 10. 19:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!