Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Kicsit szégyellem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kicsit szégyellem.

Figyelt kérdés
Fogszabályzót tetettem fel 1,5 hónapja. Hogy rendben legyenek a fogaim ki kellett húzni előröl egy fogamat. Még nem randiztam így, viszont holnap talalkozok egy ferfival. Idősebbek vagyunk nem tini korosztály. Szerintetek randi elején jelezzem, hogy kellemetlen számomra. Vagy ne is hozzam fel. Kicsit tartok ettől. Ti mit tennétek? Köszönöm a válaszokat.

2021. júl. 10. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10 ne röhögtess. Fogorvos ilyet mond hogy legyen felemás a fogsorod, 4 helyett 3 fog elöl mert "az fel sem tűnne senkinek". Jézusgyerele...

A szemfogak a hármasok, azok is bőven látszanak. Marhára ott vagy a szeren 😀

2021. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem látszik alul, csak ha nagyon erőltetetten, a számat lehúzva mosolygok.


Ezt mondta, most lehet ezért belém állni. Ezért mondtam le az egészről, mert szerintem is feltűnő lett volna.


(Egyébként gyors guglizás, és ott is írják, hogy szoktak páratlanul kihúzni fogakat szabályozáshoz.)

2021. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Anyum fogorvosi asszisztens, és ilyen baromságot ne mondj már, hogy mindkét oldalról kihúzzák a fogat, mert ilyen nincs. Nem fognak kihúzni egy egészséges fogat, csak mert a másikat ki kellett.
2021. júl. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 fogszabályozásról van szó, nem rossz fogról, hahó. Egészséges fogakat húznak ki ha kevés a hely az álljapocsban és torlódás van. És kettőt, nem egyet az egyik oldalról. Olyan nincs hogy bal oldalon 7 fogad lesz szabályozás után, a jobb oldalon meg csak 6. Nem illeszkedne a harapás sem.
2021. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem volt neki a másik oldalon! Csak az egyik oldalon volt "plusz foga", ami nem plusz volt szerintem, hanem az egyik nem talált helyet, később nőtt ki, vagy ilyesmi. Egészen biztos vagyok benne, hogy csak az egyik oldalon nézett így ki a szája, másik oldalról tök rendben volt, nem volt rossz helyen lévő foga mindkét oldalon, csak az egyiken!
2021. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Komolyan nem psztanád meg az érzéseidet? Akkor minek randizól?
2021. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tevedtek, en is ugy tudtam hogy egyszerre 2 fogat huznak ki, hogy szimmetria legyen. Nekem elol huztak ki a metszok kozul az elsot ha kell kuldok kepet ritka de van ilyen. Ugyanis 40mm hely kell hogy egyenes legyen a fogsorom. Es igen alul 3 lesz egymas mellett nem 4. Ritka de van ilyen. Mert ha 4et huzott volna ki nagyon beesett volna az arcom es 5-10 evet oregithetne. Ezert egyeztunk meg ebben a fogorvossal. O tanacsolta ezt a megoldast. Am nem erdekelte a ferfit tok jo randink volt ☺️
2021. júl. 21. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!