Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eltartott, munkaképes nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartott, munkaképes nők! Ti mivel magyarázzátok ki a párotoknak hogy miért nem dolgoztok?

Figyelt kérdés

Vagy vannak olyan nők akiknek magyarázni se kell ezt a férfiak automatikusan elfogadják?


F/30


2021. júl. 13. 11:45
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

19: mit végeztél? miért nem akarsz abban dolgozni?


sose tudhatod mit hoz a holnap, de látom te úgy vagy vele hogy már bebiztosítottad magad a 2 gyerekkel...

2021. júl. 13. 17:38
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

#19 vagyok: pszichológiát. Kiábrándultam az emberekből, mire az egyetem végére értünk, eszemben sincs már velük érdemben foglalkozni.


Nem a 2 gyerekkel biztosítottam be magam, mert tudom, hogy a férjem ha nem is lép le, baja bármikor történhet. Úgynevezett biztosításokkal és az említett 50-50%-os tulajdonjogokkal biztosítottam be magam (a cég és az ingatlanok mind beleértendők ebbe).


Egyébként nálunk én akartam írni házassági szerződést, de a férjem az, aki hallani se akar róla. Amúgy a családban van olyan, aki írt, és váláskor az égvilágon semmit sem jelentett, mert ez nem Amerika, nem írja felül egy egyszerű polgári szerződés az alaptörvényeket, évekig pereskedtek, hogy tényleg úgy osszák el a pénzt, ahogyan abban eleinte megegyeztek.

2021. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

22: Értem, tehát mit csinálsz egész nap? Netezgetsz, meg shoppingolás?


Remélem már elhízni is elklezdtél, a nagy unalomban, esetleg piálgatni.

2021. júl. 13. 17:46
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

:D Elég szomorú, hogy te így képzeled el a szabadidő fogalmát.

Egyrészt, a kisebbik gyerekkel vagyok, másrészt igen, netezgetek is, mint a mellékelt ábra mutatja, amikor meg időm engedi, a hobbimmal foglalkozok, fejlesztem magam és nyelvet tanulok. A hízás veszélye nem fenyeget, köszönöm az aggodalmat, szoptatás mellett meg elég gáz lenne piálgatni, de hát gondolom a te szinteden ez is meglepő lehet.

2021. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdező, megkérdezhetem, hogy neked mégis miért fáj ennyire, hogy léteznek nők, akiket a párjuk tart el? Ha neked ez nem megfelelő életstílus, akkor nem kell így élned, senki sem várja el tőled. Mások élete meg érdekelni érdekelhet, de attól még közöd nem lesz hozzá.
2021. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Balázska!


'Mondjuk ha ekörül keresnél akkor nem is értesz semmihez.. meg se lepődök rajta."


Te mihez ertesz? Gyari meloskent....egy csődtömeg vagy!

2021. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Hú ilyenkor úgy kinyílik a zsebemben a bicska. Szóval, aki 180-200 körül keres, az nem ért semmihez. Tudod, hogy a pedagógusok bére sem sokkal több? Én pedig adminisztrátor vagyok egy kórházban és "sajnos" 170-et kapok, mert ilyen a mai világ. Nagyon álomvilágban élsz te.


Ha pedig valaki azt hiszi, hogy akit eltartanak az csak otthon ül, az nagyon nincs képben. Gyereknevelés, hozni-vinni őket, majd pakolás, főzés, takarítás, mosás, vasalás körforgás elég sokat elvisz egy napból. És igen, van olyan férj, aki inkább ér haza egy pihent, boldog feleséghez, főleg ha megteheti. Mert aki 8 órában dolgozik, mellette akkor is meg kell csinálni a fenti dolgokat. Ja, és ha valaki háztartásbeli, és esetleg válásra kerül a sor, a bíróság figyelembe veszi azt is, hogy a házastárs miért maradt otthon. És igen, házasságban minden közös, amit a házasság alatt szereztek, tehát azért nincsenek a nők annyira kiszolgáltatva, mint hiszed.


Az a Te legnagyobb bajod, hogy neked semmilyen nő nem jut (főleg ilyen hozáállással)

2021. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"Pokolbeli_fagyizás kérdése:

Hogy magyarázzam ki, a lány előtt lebuktam hogy megszállott Internetes ámokfutó vagyok?"

2021. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Általában a kitartós kapcsolatokban vagy a pasi is úgy akarja, mert úgy nevelték vagy úgy gondolja, hogy a férfi a családfenntartó, vagy a nő leszögezte, hogy ő csak így hajlandó belemenni a kapcsolatba, magyarázat nélkül, vagy mert "mert én vagyok a nő", a pasi meg belement, mert valószínűleg olyan jó p...it nem tudna máshonnan összeszedni, mert ő baromira nem néz ki annyira jól, és ugyanolyan felszínes, mint a nő.
2021. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Balázska ha neked 10 Ft helyett 20 volna azt félre tudnád tenni kurvára kannás bor helyett.
2021. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!