Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fizethetem az éttermi számlát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizethetem az éttermi számlát szépkártyáról a randin?

Figyelt kérdés
Lenézik a nők, ha valaki az éttermi számlát nem sima bankkártyával fizetné?

#Számlarendezés
2021. júl. 18. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1%
Étteremben soha nem illik ilyen módon fizetni, hiszen akkor nem tudsz borravalót adni, ami még akkor is kötelező, ha tök egyedül ugrottál be egy szendvicsre.
2021. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Én ugyanúgy mellé teszem a borravalót, ahogy kihozzák a számlát.
2021. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt nézi a nő, attól menekülni kell.

(Mi szoktunk szép kártyáról is borravalót adni, kevés helyen szóltak eddig, hogy nem lehet így, ott pedig adtunk kp-ban)

2021. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
#2: Akkor nem szép kártyával fizettél, hanem vegyesen, azaz nem vagy érintett a kérdésben felvetett témában.
2021. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nézem le. Erre való a szép kártya. Nekem is van. Ugyanúgy a fizetés része. Miért lenne gáz?
2021. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

#1

Soha nem illik étteremben ezzel fizetni???

Hiszen az étteremek túlnyomó része elfogadja,akkor ezek szerint az sem illik?

Van ahol a borravalót nem húzzák le,ott kp-ban oda lehet adni, feltéve,ha olyan volt a kiszolgálás,hogy adni szeretne a vendég.

Randin meg akinek ezzel problémája akad,azt el kell engedni,mert ez lesz vele a legkisebb gond.

2021. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

"Hiszen az étteremek túlnyomó része elfogadja"


A borravalót nem az étteremnek, hanem a pincérnek fizeted. Épp ez a lényeg, hogy egy kapzsi munkáltatót támogatsz egy kiszolgáltatott munkavállalóval szemben vagy fordítva.

2021. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ez közel sem az illik nem illik kérdése.

Görény dolog egy munkáltató részéről a jattot lenyúlni.

Mint ahogy ezt egy munkavállaló részéről is eltűrni.

Minden megállapodás kérdése egy munkahelyen.

De ehhez kommunikáció kell nem pedig puffogni,hogy milyen köcsög a főnök.

Ezzel az erővel a kp-s jattot is lenyúlhatná.(Van ahol meg is teszik)

A borravalót a szolgáltatásért adom.A hely, kiszolgálás,kaja minősége, esetleg élőzene..

Az egy dolog,hogy a felszolgáló kezébe,mert legtöbbször a szakáccsal nem találkozom.

Az is tény,hogy a pincéren múlik a szakács része is,mivel hiába jó a kaja,ha a pincér meg nem.

A kapzsi munkáltatót sokkal inkább a dolgozók támogatják,mint én azzal a pénzzel,amit otthagyok.

A pluszért,amit a vendég hagy a dolgozóknak kell kiállni,nem pedig nekem megoldani,hogy oda kerüljön, ahová szántam,mert valóban úgy gondolom,hogy a jó vendéglátós(főnök) nem nyúlja ezt le az alkalmazottaktól.

2021. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Ma már a legtöbb étteremben nem kapja meg a pincér a borravalót.. szóval nem tudom min ez a hiszti. Lehet kp-ban is hozzátenni a borravalót, de vannak helyek, ahol simán mondhatod a szép kártyádnál is, hogy a 8700 helyett 10000-t üssön be..


Kérdésre válaszolva teljesen mindegy hogy fizetsz. Az a te fizetésed része a szépkártya is. Aki ezen problémázik... gondolj bele mi máson problémázna még.

2021. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A szép kártya erre való, azért ilyenre. Kértem bár most elvileg mindegyiket elfogadják mindenhol.

Én ha így fizetek mellé a borravalót készpénzben adom.

2021. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!