Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez vicces trollkodás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez vicces trollkodás?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam a badoo-ra, természetes fake adatokkal. Beszélgetek random nőkkel, megbeszélek velük találkozót. Elhívom őket a város egy random pontjára, csak épp nem megyek oda xdddd Amikor ott vannak még meg is váratom őket kicsit, hogy dugó van. Aztán tiltom őket

2021. júl. 19. 09:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem jópofa csíny semmi baj vele csapasd
2021. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 exronin ***** válasza:
72%
Szerintem szóba sem mersz te állni senkivel, még kamunickel sem, recskakirály! Ha mernèl, nem ilyen hülye kamukèrdèsek kiírásával foglalkoznál, hanem dugnál.
2021. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
18%
Trollkodás nem szép dolog de amilyen nők vannak badoon azok meg is érdemlik hogy meglegyenek szivatva. Kérdező! Olyan helyre hívd meg a csajokat ahol van időképes webkamera és tudod őket élőben nézni. :D
2021. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Szomorú, hogy nincs nagyobb örömed.
2021. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
76%
Eléggé szomorú, hogy az embereknek ez a kérdés egyáltalán megfordul a fejében. Aki pedig ezt viccesnek találja az eléggé retardált lehet.
2021. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább szomorú. Max 8-9 évesen vicces de a föllött kétlem. (vagy agyillag 8-9 évesnél maradsz). Szerintem jó lenne ha veled is megcsinálná valaki párszor. Majd rájössz hogy mégse olyan vicces amilyennek tűnik. ''Elhívom őket a város egy random pontjára, csak épp nem megyek oda xdddd'' ez a sok xd az jelképezi hogy nincs más dolgod mint másokat szívatni 0-24-ben és a legrosszabb hogy ezt élvezed is! Aztán jön pár nap múlva hogy a fallatt nézzed azzon gondolkozva hogy a lányok miért is nem érdeklődnek irántad.
2021. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!