Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány akivel randiztam nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel randiztam nem ír vissza, de mikor randiztunk nagyon jól éreztük magunkat. Szerintetek felejtős, vagy még reménykedjek, hogy lesz-e valami?

Figyelt kérdés

Ezzel a lánnyal nagyon jól éreztem magam, és rajta is látszott, hogy nagyon jól érezte magát a randinkon.

Mielőtt elköszöntem tőle mondtam remélem megismételjük a talit,erre igent mondott.

A hétvégén táborban volt, amikor elolvasta a mesengeres üzenetem, de nem válaszolt rá.

Mondtam magamban hátha csak elfoglalt.

Vártam pár napot, most este küldtem neki újabb üzenetet, egyenlőre még nem látta, és nem is reagált rá.

Szerintetek felejtős a lány, vagy még reménykedek?

Pedig nekem nagyon bejön :(



2021. júl. 19. 18:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Előző, mi nem szerdán randiztunk, és ajándékot se vettem neki, és nem nyaggatnom annyit
2021. júl. 19. 19:28
 12/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy pár másodperces uzire lenne ideje, de ő normálisan szeretne beszélgetni. Ha tudod, hogy táborban van, leköti más, el van foglalva, akkor még ne temesd teljesen. Nekem elég sok olyan ismerősöm van, akik nem reagálnak egyből, csak amikor nyugodtságban vannak.

Várd meg, hogy a mi üzenetedre reagál-e, aztán okosabb leszel.

Én azért szurkolok.

2021. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha hiszitek ha nem ma visszaírt.
2021. júl. 19. 23:08
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit írt?
2021. júl. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Mostmár szerencsére gyakrabban ír vissza. A táborban szegényre rászakadt az ég, és egy alhasi fertőzése is lett a mocskos víztől.

Azóta minden nap beszélünk chaten, és remélhetőleg elfogadja majd a 2.randira az invitációm

2021. júl. 22. 12:41
 16/17 anonim ***** válasza:

Elolvasta s nem válaszolt 6 napja az akkor felejtős :)

Az a lány nem akar tőled semmit!

Felejtsd el keres másik lányt .

Tudod mit kaptam én hogy x idő után válaszoltam neki má ideig hallgatom tőle .akit érdekelsz az keresni fog szakít rád időt

2022. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Több vasat tart a tűzbe,amelyik jobb azt választja
2022. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!