Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfi, ha már nem mutatsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, ha már nem mutatsz felé érdeklődést, és érdekled, akkor hirtelen ő kezd el teperni?

Figyelt kérdés

Régebben már kavartunk, de aztán nekem volt egy komoly kapcsolatom. Aztán úgy alakult, hogy találkoztunk egy szórakozóhelyen, utána megkeresett, aztán találkoztunk. Azt állította nem tudja mit akar tőlem, de viselkedése alapján nem vagyok neki közömbös. De attól félek csak szexet akar, bár úgy nem nyomult rám, meg nem is tett utalásokat. Viszont nem látom, hogy tényleg akarna.. a Találkozó után nem sokat írt már. Eltelt utána 1 hét és annyira hiányzott, hogy írtam neki.. de nem mutatott túlzott érdeklődést. De Utána megint úgy alakult, hogy buli után újra találkoztunk. S azt mondta, hogy kilátásban van neki egy lány, de közben ugyanúgy közeledett, nem mutatott túlzottan távolodó viselkedést.. Aztán valahogy kezdtem hanyagolni ezt a témát..

De aztán a hétvégén folyamatosan ott kocsikázott ahol a barátaimmal voltunk iszogatni, és az este végén oda is jött. Oda köszönt, de nem tárgyaltunk egymással, aztán közben meghívott egy ismerősöm(fiú) egy italra, közben ő hamar le is lépett... Vajon ha egy pasi felé nem mutatsz már érdeklődést tényleg elkezd teperni, ha érdekled? Vagy ez most mi,Szerintetek mit akarhat tőlem?



2021. júl. 19. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztem bőven jobban a masik csaj érdekli. Csak nem hagyja nyugton hogy lenne egy konnyen kaphato is aki ugy annyira ugyan nem kell, de lehet nem kéne kihagyni, es szoval error. Azt ae tusja mit akar.


De szoval az aduász az vmi másik csaj.

2021. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami biztos, hogy te nem érdekled komolyan. Nem így viselkedne, ha kellenél neki. Minimum az ő üzenetére kelnél és azzal feküdnél... nah, ez messze van ettől.
2021. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő maga sem tudja hogy mit akar, viszont ha nem tudja akkor nem kellesz neki (eléggé).
2021. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit! Te gondolod túl!
2021. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!