Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a férfiak mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak mi alapján érzik magukat férfiasnak, akik nem visznek ajándékokat a lánynak, sőt még abba is belemennek, hogy néha a lány fizessen?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

én nem csak néha megyek bele.

az alapján érzem magam férfiasnak, hogy a combom tövénél van egy dákó, meg hozzá két golyó.

2021. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3%
Mert ezzel megkapom amit akarok
2021. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom hogy függ össze a férfiasság azzal hogy a segge alá tolok mindent.
2021. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom mit szivtok ti de nekem semmi bajom ezzel :)
2021. júl. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Mi van??? Kérdést magát nem értem. Mikor kellene nekünk nőknek ajándékot kapnunk? Randikon? Max egy szál virág, az se minden alkalommal. Semmi több. Aztán a sokadik randin illik a nőnek is fizetni dolgokat, aztán már felezhetik is a költségeket.
2021. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Di Caprio mi alapján érzi magát férfiasnak, hogy fél amerika fizetne azért, hogy vele bulizhasson?
2021. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Magabiztossàg.

Ha meg ajândèkot viszel, akkor olyan érzés mintha meg akarnàd venni a nőt, vagy azért ajàndèkozol mert talàlkozik veled


Régebben elkövettem ezt a hibát , mert szeretek adni. Ha nincs extra alkalom nem fogok.

2021. júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Nőként elég szánalmasnak tartanám, ha valaki csak attól érezné magát férfinak, hogy mindig ajándékokkal traktál meg mindenütt fizeti a részem is...
2021. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Neked hány apától lett ennyi eszed? :D
2021. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
anyú meg apú testvérek voltak kérdező?
2021. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!