Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoon ismerkedni szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon ismerkedni szeretnék de ezt írja ki mindenkinél aki tetszik és írni akarok nekik,mi ez?

Figyelt kérdés

Nem bírod a várakozást?


Semmi gond! 200 kreditért akár már most írhatsz neki!


Napok óta ezt írja ki bezzeg aki nem tetszik annak simán tudnék írni.



2021. aug. 2. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Badoo is egy ócska fizetős társkereső oldal. Vegyél 200 kreditet, amit a sok automata sciptek levetetnek veled 1-2 nap alatt. Utána meg csak nézel, hogy a jól megkezdett 1-2 soros beszélgetés után már nem ír senki, neked, illetve elfogytak a kreditjeid, ezért veszel ismét.
2021. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm pedig itt ismerkedik meg szedegeti fel a csajokat de ő sem fizet.
2021. aug. 2. 14:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, előfizetés nélkül nem lehet írni.
2021. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3/


De lehet csak nem mindenkinek

2021. aug. 2. 15:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát igazából badoo.... mivel k ...ra senki se válaszol :D Minden századik kb .... így mi a halálnak vennék kreditet .... A csajok párhuzamosan több pasival beszélnek, jó hogy nem válaszolnak, másik kérdés alatt pont írta valaki badoon simán bejön 40 ember naponta.... nekik könnyű.... most gondolj bele, fizetsz azért hogy ráírj erre a csajra mondjuk, aztán nem válaszol semmit mert a másik 39 el beszél, ami másnapra újratermelődik :D
2021. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ő is jobbra húzott, akkor tudtok beszélni kreditek nélkül is. Én hanyagolnám a Badoo-t, szerintem a társkeresők legalja. Tinderen volt kb. 15 matchem egy-két hét alatt, igényes, értelmiségi nőkkel, Badoo-n többnyire nyolc általánost végzett, 20-25 évesen már egyedülálló kisgyerekes anyukák jelölgettek csak.
2021. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az összes társkereső lehúzás. Kau profilokat dobnak be, vagy olyakat aki már ezer éve nem aktív.
2021. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Badoo televan ilyen dagadt vagy gyerekes csajokkal mar fiatal csajokkal .... tenyleg 20-25 evesen egy ket gyerek .... minden masodiknak van gyereke
2021. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
200 kreditért írhatsz neki ami pénzbe kerül ez mind szép és jó csak kérdés hogy visszafog-e írni neked.
2021. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9/


Jó párszor már fizettem társkereső oldalon sikert nem garantál tehát nem éri meg,de a legtöbb csaj se.Jól néznek ki meg minden de egyre furábbak.

2021. szept. 1. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!