Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek fontos a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontos a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok, a férfi pedig 32.


Szerintetek nagyon dúrva, gáz, illetlen?



2021. aug. 5. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Egyelore nem, majd kesobb lesz szivas amikor neked beerik a fejed lagya o meg mar papo lesz.
2021. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
En is 18 voltam amikor egy 29 eves pasival jartam. Vicces volt, kedves, de igazabol elegge eszleltem hogy a bore mar nem olyan szep, fiatalos. Szerintem igazabol nem jott be nekem, de jol meno orvos volt es hat ez imponalt. Nem tudatosan szerintem kicsit magamra eroltettem, meg probaltam elfogadni ez miatt. Vegulis dobtam es osszejottem egy korombelivel, akivel sokkal jobb volt az osszhang es minden. Te tudod hogy mit erzel. Ha tenyleg vonzodsz, odaig vagy erte es ertem ez alatt a kulsot is, akkor nincs gond. Tapasztalatnak is jo, hisz fiatal vagy, barmikor dobhatod.
2021. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 moozygoo ***** válasza:
79%

Számomra fontos, én olyan +-2-3 évet tudok elképzelni.

27F vagyok

2021. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem fontos. Ha szereted akkor legyél vele.
2021. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
A szüleim közt kereken 10 év van. Apa 30, anya 20 volt, amikor megismerkedtek. Együtt vannak lassan 30 éve.
2021. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Olyan szempontból fontos, hogy a 32 éves férfi lehet lassan családot szeretne alapítani pár éven belül, egy 18 éves lány pedig valószínű úgy gondolkodik erről, hogy ráér még.
2021. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Ekkora különbség, és ebben a korban mindenképpen számottevő. Elsősorban azt tanácsolom, hogy ne azzal foglalkozz, hogy mennyire "gáz" vagy "illetlen" (ezekből a szavakból úgy érzem, külső elvárásoknak akarsz megfelelni), hanem hogy rád, rátok milyen hatással lenne ez a kapcsolat.


Az első dolog, ami kapásból eszembe jut, a gyerek-kérdés. Ha egyetemista vagy, akkor mire végzel, és lesz elég munkaviszonyod ahhoz, hogy gyereket vállalj, ő gyakorlatilag 40 körül lesz. Úgyhogy erre gondolni kell. Ja, és annyit még mindenképpen javasolnék neked, hogy ha oda jutnátok, mindenképp úgy vállalj gyereket, hogy neked is van egzisztenciád, végzettséged, munkalehetőséged, csupasz $eggre nagyon rizikós szülni. Ha meg a pasi arra bátorít, hogy hagyd abba a tanulmányaid, munkád, majd ő megoldja, akkor inkább menekülj el.


Másik dolog, hogy sajnos nagyon sok ilyen korkülönbséges kapcsolatban a pasi bántalmazó, aki direkt fiatal, tapasztalatlan lányokat akar becserkészni (figyelj a jelekre!), vagy ő maga is gyerekes, vagy legalábbis a korosztályához képest éretlen, erre is figyelj, meg fog mutatkozni.


Még egy akadály, hogy most nagyon különböző az élettapasztalatotok, életfelfogásotok, a prioritásaitok, az anyagi helyzetetek, az időbeosztásotok, és úgy általánosságban minden, amit meg lehet oldani, ha olyan habitusúak vagytok, de nagyon sokat nehezít a dolgokon. Illetve te az elkövetkező években nagyon sokat fogsz tapasztalni és változni, aztán nem lehet tudni, hogy ez milyen irányba lök majd - tőle távolabb, vagy hozzá közelebb.


Nekem volt egy hasonló sztorim, én 21 voltam, a srác 34 (de 2 évvel korábban ismertük meg egymást). Szerettem, de engem pl. nagyon zavart az, hogy egyáltalán nem ugyanazon a szinten voltunk. Ő egyedül élt egy kétszintes bérelt lakásban, én kollégiumban 2-3 szobatárssal. Neki volt egy stabil állása 10+ év munkaviszonnyal, fix napirenddel, én pedig tanultam, diákmunkáztam, ha úgy adódott, a beosztásom pedig ahogy esett, úgy puffant. Neki volt önálló keresete, én akkor egy évben tettem félre annyit, mint ami most az egyhavi fizetésem (és nem, nem kimagaslóan sok). Vannak, akik ezeken túl tudnak lépni, de nekem nagyon fontos az, hogy egyenlőség legyen, úgyhogy én nem ez az ember vagyok. :D Idővel beigazolódott az, hogy sokkal gyerekesebben áll bizonyos dolgokhoz, egy idő után "túlnőttem", hálás vagyok, hogy az életem része volt, de annak is, hogy vége lett.


Lehet, hogy ez most nem tűnik túl bátorítónak, de ettől függetlenül lehet olyan, hogy pont véletlenül ilyen "felállásban" találnak egymásra emberek, de véleményem szerint nagyon ritka, és eléggé rizikós, úgyhogy vigyázz magadra!

2021. aug. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Semmit sem jelent a kor önmagában. A személyiség dönt, vannak tök érett fiatalok (nem sok, de vannak), és vannak infantilis középkorúak is...

Az számít, két ember mennyire illik össze, mindenben megvan-e az összhang, a szeretet, a kémia, stb.

Ha igen, akkor hajrá, sose érdekeljen mások véleménye.

Mellesleg a (nagyjából) azonos korúak házasságainak több mint fele válással végződik, ez is igazolja, hogy nem a kor számít.

Ha jól érzitek magatokat együtt, szeretitek, tisztelitek egymást, akkor mindegy, hogy egykorúak vagytok, vagy nem.

De sose dönts az alapján, hogy mit gondolnak mások.

2021. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
de dúrva mert a legtöbb esetben a pali csőbe lesz húzva , aztán elhagyva megbántva egy kis tini szeszélye miatt..
2021. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát férfiként leoltanak itt ha fiatalabb csajjal ismerkedem. Nem tudom téged miért nem alaznak le, h idősebb csávóra hajtasz.
2021. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!