Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mit gondoltok arról, ha egy férfi informatikusként dolgozik? Hátrányt jelentene az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok semmit. Nem előny és nem is hátrány. Szeresse, amit csinál, aztán jónapot.
2021. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha jó pasi vagy, mint én, akkor nem. Ha egy kis sunyi nerd, akkor felejtsd el a nőket.
2021. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
"Van egy piszkosul jól fizető, viszonylag hiányszakmának számító munkám ami minden nő számára az anyagi biztonságot jelentené velem kapcsolatban. Ez olyan evidens, hogy meg is kérdezem, hányan fognak egymást lekörözve helyeselni rajta."
2021. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Én is IT-s vagyok, de szégyellem az ilyen kérdéseket.


Rossz platform


Kérdező, a gykn ezzel akarsz bevàgódni?


Probalkozz a tindeneren, de akkor ott viríts is valamit a képeken

2021. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett hogy itt lèpgisztolykodsz


#4es voltam

2021. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez onmagaban NULLA. Persze, jol ismert klise, hogy minden informatikus milliokat keres, de ez kozel sem igaz mindenkire. Ismerek peldaul olyat, aki 140 kilo, apolatlan, netto 350 a fizetese es egy weird geek, aki abszolut nincs kepben a hetkoznapi dolgokkal es nem lehet vele ertelmesen ket szot beszelni.
2021. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem jelentene hatranyt alapból, de azt vettem eszre sokat jatszanak,es azt nem szeretem. mondjuk ez masoknal mas szakmanal is elofordul. Van aki este 6tol hajnalig jatszik, hat en kiakadnek az biztos.
2021. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy szakma vagy életvitel.
2021. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Hàtràny.
2021. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hátrány akkor felmondasz? :)
2021. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!